Čím vyšší příjem, tím vyšší hypotéka. Životní pojištění máte? My 4200 kč měsíčně. 2 auta, z vesnice do města dost projedeme, vy v Praze máte MHD. Děti kroužky, sport, angličtina, klavír, stavební spoření, důchodové spoření, atd., atd.
Ano, zivotko a sporeni pro malou nás diky nízkému věku přijde max na 2000kc, ale platíme nájem a na vlastní bydlení nikdy nedosáhneme, ani až se vrátím zpět do práce. Jen garsonka v Praze by nás vyšla na 4 miliony a to nemá smysl.
No ono jde o to, kolik platíte nájem. Pokud máte 35 tisíc a platíte třeba 25 tis. nájem nebo hypo, tak to logicky nemůže vycházet a potřebujete brát aspoň 50. Pokud bydlíte ve svém, nebo u rodičů a náklady na bydlení jsou cca 6 tis. měsíčně. Tak Vám zbyde na zbytek života víc, než tomu kdo má těch 50 tisíc a o tom to je. Takže pokud mají 60 tisíc příjem a 23 mají náklady na bydlení, tak jim zbývá 37 tisíc a to není zas tak mnoho.
Nájem máme 15k, zbylých 20k přijde na jídlo, na drogerii, plenky, zivotko a když něco ušetříme, jsme rádi, že jsme rádi. A oblečení pro malou mám z druhé ruky, dát měsíčně 2000kc, jako paní v článku, mi přijde nesmysl.
ten "model" je asi daný již od přírody. Ženy rády přijímají, ale dávat se jim moc nechce. Typickým příkladem jsou například květiny. Chlap dá své partnerce rád kytku i mimo svátek, či cokoliv, i třeba drobnost, protože ho těší její radost. A co dává obráceně druhá strana??? A i zde ten orál. Samy přijímat orál ženy zbožňují, ale velice často se jim oplácet stejnou mincí nechce..........
Tady se někdo spálil se ženskejma 😁 vzpomente si na toho, kdo vám dal život a nic za to nechtěl 😉
8
Sledujících
0
Sleduje
8
Sledujících
0
Sleduje
Ale ve článku se vůbec nepíše, že nevyjdou.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Hned úvodní věta v článku je otázka: "Jak vycházíte s výplatou?", a toto byla má reakce.