V tom s vámi jako úředník naprosto souhlasím. Povedeme papírový spis, ale k tomu bude digitální dokumentace v portálu stavebníka, na který se nedá spolehnout. Ale počkejme, třeba se to ještě změní, na konci července jsem taky nevěřil, že Bartošovo ISSŘ poletí do koše, a stalo se (naštěstí).
Společně doufejme, že vládě někdo konečně vysvětlí, že stavební zákon z doby Rakousko-uherského mocnářství digitalizovat prostě nejde, stejně jako nejde sestrojit letadlo, poháněné parním strojem.
Vyznění tiskové konference vlády v TV bylo takové, že podělali úplně všechno co mohli a nejvíce digitalizaci, ze které udělali trvale udržitelný průšvih se škodami v desítkách miliard korun a proto si s drzostí sobě vlastní zvyšují platy o 6,9%, tedy o desítky tisíc pro každého politika !!! A žebrácké důchody se budou od ledna valorizovat o 356,-Kč/měsíc.
Kdy naši zákonodárci vezmou na vědomí globální oteplování a zruší nesmyslné nařízení o používání zimních pneumatik? Na území našeho státu už se běžně pěstují subtropické rostliny jako fíky nebo kivi, v rybnících se běžně vyskytují želvy, Vánoce jsou obvykle na blátě, sníh na většině území napadne jen výjimečně a dlouho se neudrží, ale tupé nařízení o zimních pneumatikách stále platí.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Česká televize hospodaří s prostředky ve výši cca 8.000.000.000,-Kč ročně !!! Veřejnoprávní programy jako přímé přenosy z parlamentu ruší a nahrazuje je stručným sdělením moderátora o čem se přibližně jednalo a co si o tom máme správně myslet, zpravodajské programy jako 168 hodin nahrazuje seriálem Strážmistr Topinka a objem reklamy má srovnatelný se soukromými TV a že nějaký Český rozhlas ještě existuje se dozvídám jen podle poplatků na složence SIPO.