V těchto případech je nutné posoudit pravdivost popisovaných skutků a být zdrženlivý pro rychlé soudy. Důvodů je více a jeden je, že skutečný viník se snaží skrýt svůj zločin. Když budu konkrétní tak je dobře známý zločin, který se stal v Southport v Británii. Mohu klidně napsat, že došlo ke zneužití dětí v dětské skupině. Podle svědků čin spáchal nějaký mladík. Motiv tohoto činu je však nejasný. Naopak se dobře ví, že se děti ve skupině často mezi sebou perou a hádají. To motiv je. To jsou choulostivé záležitosti, které by se neměli publikovat. Další motiv je ten, že došlo ke zneužití dětí v souvislosti s mocenským bojem v Británii. Víte velmi dobře jaké tento čin způsobil nepokoje a naplnil věznice.
Když pan profesor , že se o chybách v lékařství se začalo mluvit až koncem minulého tisíciletí, tak je nutné k tomu napsat toto. Lékaři se formálně stali již dříve svatými lidmi. To, že mají hříchy jako i jiní lidé se nebralo vážně. Vznikla tak ve společnosti skupina zvláštních lidí sloužících každému režimu a jejichž slova a konání se rovná Bibli svaté.
Je zde několik hledisek ze strany konzervativní části společnosti, které se jí nelíbí. Jedno je například pohled na LGBT skupinu lidí. Chybí zde vysvětlení pro ostatní společnost, tak aby to pro ní bylo pochopitelné. Vysvětlení toho co je to LGBT vědeckou cestou je zavádějící. Když se podíváme do minulosti tak velcí filosofové jako David Hume velmi dobře věděli, že se to vysvětlení pohybuje především v emoční oblasti a nelze tomu dávat biologický základ. Další chybou bylo, že si neuvědomili, že u nás kulhá právní stát, dělají se retroaktivní rozhodnutí, a nedodržují se lidská práva. Jsou mladí a tak jim chybí jistá tvrdost a psychologie při jednání.
Charakterem dějin komunistického Československa je to, že formální označení či nějaký štítek nemá vliv na to, že lidé i po změně režimu jsou jiní. Protože perzekuce nepohodlných lidí se děla po odborné linii, tak není problém v nich pokračovat i po změně režimu. Faktem je, že společnost žila i žije a nyní mnohem více konzumním způsobem života a s tím souvisí i to, že se společnost zajímá jen o ekonomiku. Následkem toho je společnost na nízké intelektové úrovni, a z toho pramení další směřování společnosti.
Když se píše o dávné minulosti nějakého významného člověka tak o tom jaký si uděláme úsudek lze napsat toto. V dávné minulosti se fakta stávají mlhavá a lidé si rádi idealizují dávný příběh. Všimněte si jak rádi lidé důvěřují informacím, že někdo měl potíže s duševním zdravím. Důvod je ten, že se cítí intelektuálně lepší a to jim dělá dobře.
Narozen: 27.3.1951
0
Sledujících
0
Sleduje
Narozen: 27.3.1951
0
Sledujících
0
Sleduje
Nevím proč autor článku na začátku článku uvádí, že stávkování studentů a pedagogů nikomu nevadí. Autor si asi nepamatuje 17. říjen 2021 kdy studenti a pedagogové filosofické fakulty uspořádali akci s názvem Hodina Pravdy na Palachově náměstí. Tehdy se ta akce týkala finanční situace pedagogů a účastnili se jí solidárně i profesoři ze zahraničí. Zřejmě to vadilo moc jak vedení univerzity tak i veřejnosti i vládě, protože ti všichni mají velmi negativní vztah k humanitním oborům. Když v prosinci došlo k tragické události na filosofické fakultě, tak motiv k této události mají právě uvedené organizace. To, že se společnosti více jak rok snaží odpovědné složky podat vysvětlení tragické události je absurdní. V nouzi nejvyšší přispěchají s vysvětlením psychiatři a ti jsou falešní už od pohledu.
V takové situaci naše vysoké školství stoupá na žebříčku spíše kriminálním.