K tomuto článku se dá napsat jen jedno. Autor je přesvědčený, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. To o nedostatku masa ve městech bylo pravdou tak kolem roku 48 a to o té nekvalitě a přidávání sojové mouky do uzenin, platí tak posledních 25let.
Jinak je to, jako ostatně většina článků tohoto autora, jen propagandistický blábol, za jaký by se styděli snad i komunisti v 48.
"Období komunismu je temnou minulostí našeho státu a patří do učebnic dějepisu. Stále dokola omílané názory a komentáře vracející nás zpět jsou únavné. Přesto se z nich stala dobrá živnost."
A proto rádoby spisovatelka napsala další zbytečný článek plný polopravd. Ano, za komunistů nás trápila nesvoboda výměnou za jistoty, Zatímco o jistoty jsme přišli, nesvoboda se plíživě vrací v mnohem horší podobě, předkládaná nám jako demokracie a kdo nesouhlasí s tím co propagují politické špičky, je dezinformátor, Vážně vám tento styl komunikace připadá demokratický?
Greta je jen zmanipulované děcko, kterému zničili dětství především ti, kteří ho zatáhli do tohohle honu na "čarodějnice".Stejně jako tento článek omílá lži o hromadném vymírání druhů a upírá pozornost na nepodstatné věci, zatímco ty skutečně ničivé procesy zůstávají nepovšimnuty.
Co opravdu nejvíce škodí planetě, je hon za stále vyššími zisky korporací ,zaneřáďování planety odpady, nejvíce plasty a stále větší poptávka po surovinách. To však velkoryse nikdo neřeší. Naopak, roztáčením spirály průmyslu nesmyslnou výrobou baterií se planeta ničí stále víc.
Jak to, že všude na západě je dnes vyšší životní úroveň než ve všech státech, kde vládli komunisti?
Odpověď je jednoduchá. V ranných dobách komunistů, se dostali k moci diletanti s červenou knížkou a pohnojily co mohli. Když se systém vzpamatoval, přišli další diletanti, tentokráte s převlečenými kabáty a v duchu všechno je všech rozprodali republiku a nabrali si ze "společného". A opět podělali co mohli.
Mě by spíše zajímalo, proč to všichni ti pisálkové, jako vy, vytahují po 30 letech, když se teď máme "ták dobře".
"Pokud si ji uchazeč osolí před ochutnáním vypovídá to totiž o tom, že nedůvěřuje ostatním a vytváří si domněnky, což není dobrá manažerská vlastnost."
Logicky z uvedeného vyplývá, že ten kdo uchazeče přijímá, nemá pro svou pozici dostatečné předpoklady, neboť si vytváří domněnky a zavrhuje potencionálního zájemce třeba jen pro to, že enormně solí. Jedinou logiku by mělo, nepřijmout ho, proto, že nadměrné solení škodí zdraví.
"A pokud jste vy sami v pozici hostitele a návštěva si vaše jídlo dosolí, neberte si to osobně. Považujte to za osobní volbu hosta, nikoli kritiku vaší práce."
A pokud k tomu celému přidáme ten druhý citovaný příspěvek, tak potom je celý článek jen mlácení prázdné slámy.
Už několikrát jsem si po přečtení podobného článku řekl, že nemá cenu reagovat. Ale pokud budou rozumní mlčet, tak se o to víc budou prosazovat podobné, demagogické bláboly. Plácnutí přes zadek, po několikerém napomenutí, není fyzický trest. A už vůbec ne bití. Jsou samozřejmě děti, n které se stačí zamračit a poslechnou. Ale jsou i takové, které prostě zkouší, kam až mohou s neposlušností zajít. A pokud se jim nevytýčí hranice v ranném věku, tak si vás v pubertě dají jako zákusek. A nebo když se takový pětiletý neposlucha po několikerém napomenutí rozeběhne přes silnici přímo pod auto, tak si pak můžete rvát vlasy. že jste mu měli raději zavčas dát na zadek, ale už bude pozdě.
A jestli tu někdo chce blábolit o nekonečném vysvětlování, tak nikdy neměl dítě a nebo měl štěstí na to extrémně poslušné.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Jediné co vzbuzuje emoce jsou tyto články, iniciované hrstkou fanatiků, kteří se buď řídí heslem co oči nevidí srdce nebolí a nebo jsou tak hloupí, že si myslí jak humánně zachází s kapry ve velkoobchodech, když je kupují porcované. A nebo se chtějí jen zviditelnit.