Všechny zastávky celodenně na znamení fungují už dlouho v takových městech, jako je Bratislava, Liberec, 90% zastávek na znamení je v Brně. Nikde s tím není problém, šetří se čas, šetří se peníze (například v Brně DP věšel na zastávky letáčky s informací, že každé jedno nezastavení v zastávce ušetří 4 Kč v případě tramvaje a trolejbusu a 2 Kč v případě autobusu) a všechno funguje jak má. Žádný Armageddon nenastal, tak předpokládám, že nenastane ani v Praze.
Ano v Liberci to funguje, ale taky tam mají zvonky na každé druhé tyči. V Praze byste ve spoustě vozidel hledali zvonky marně. Takže pokud nepředělaj celý vozový park, tak to bude pro cestující nesrovnatelné peklo.
Tak článek velmi pobavil. "Provokatérka" Třeštíková si nejspíš představovala, že budou zlatí medailisté na náměstí oslavovat s národem tak, že přijdou v obleku, sednou si tam na židle a klidným hlasem nám odvypráví to, co jsme viděli v televizi. Možná u toho budou přikusovat nějakou zeleninu s dostatkem vitamínů a vlákniny. A dav lidí by mlčky přihlížel. Jistě by to byl "ne"zapomenutelný okamžik.
Spousta článků o tom, jak to vidí muž. Škoda že je všechny píšou ženy. Fakt je, že je to naprosto individuální a každému se líbí něco jiného. Jakožto muž nesouhlasím s 90% článku. Já třeba vyloženě nesnáším když má žena nějaký elegantní kostýmek s lodičkama. A naopak je pro mě žena v teplákách a vytahané mikině naprosto dokonalá. Nejlepší je, ať se chová a obléka tak, jak je to nejpříjemnější pro ní. Tak spíše najde někoho, kdo ji bude mít rád takovou jaká je a nebude se muset pro zbytek života přetvařovat.
Asi by je překvapilo, že jako Čech ty jejich ukázky vůbec neznám (ačkoli oni je asi mají za "typicky" české?). Pustil jim někdo Smetanu, Dvořáka, Ježka, Suchýho, Šlitra, Olympik, Katapult, Framus, Blue Effect, Mišíka, Špinarovou, Vondráčkovou, Rottrovou, Bílou, Langerovou, Gotta, Matušku, Neckáře, Spirituál kvintet, Nedvědy? Vlastu Redla, Čechomor, Jožku Černého a další moravské lidové? A to už je ani nechci zatěžovat zpívanou poezií s hlubší polohou textové složky, kterou samozřejmě asi nemohou pochytit (což je tedy vlastně i případ Suchého), jako je Kryl, Nohavica, Plíhal, Klus. To je podle mne více reprezentativní vzorek, než to, co oni tady pouštěli v domnění typické české hudby. Ale fakt je, že je to asi tady dost generační věc a že to asi beru moc vážně. To, co oni teď slyší, je prostě asi něco jiného, než co zlidovělo, prosáklo do krve či stalo se opravdu součástí povědomí napříč generacemi a různými vrstvami v celém Česku. Btw - ten můj výčet neznamená, že všechny ty interprety mám úplně rád (např. politicky), ale nemůžu žádnému z nich upřít to, že to jejich působení prostě nějak rezonuje ve společnosti jako její nějaká společná součást.
Však Smetanu tam jeden vybral, akorát to nebyl Bedřich ale Emma.
Já si myslím, že to je stejný čert. Normální cukr má poměr 1:1, GFS má ten rozptyl kdekoliv, takže je lepší se mu úplně vyhnout. Vycházím z tohoto článku: Odkaz 1
Je pravda, že sacharóza neboli běžný cukr má ideální zastoupení, proto je vhodnější. Ovšem právě ta fruktóza má vyšší riziko přeměny na tuk v játrech. Glukózu využívá většina tkání,ale fruktózu hlavně játra. Proto by se to s ní nemělo přehánět.
Glukózovo-fruktózový sirup je bohužel snad ve všech cukrovinkách, které se vyrábí. Chtěla jsem si koupit o víkendu po dlouhé době zmrzlinu, v samoobsluze jsem vyhodnotila jako jedinou s "normálním složením" Míšu. I to drahé Magnum obsahuje glukózovo-fruktózový sirup :-(
Nicméně odborníci varují před příjmem Fruktózo-glukózovým sirupem. Ten obsahuje větší procento fruktózy než glukózy, proto je Fruktóza psaná na prvním místě.
Je velký rozdíl mezi Rovnoprávností a Rovností.
Práva by rozhodně měly mít obě pohlaví stejná. Stejné platy na stejných pozicích a tak. Ale rovnost je jiná věc. Muž nerovná se žena. Samozřejmě může vytírat podlahu i muž. Ale bude to stejně pečlivě? Muži nemají vnitřní potřebu dokonalé čistoty a úklidu. V tom jsou skvělé ženy. Naopak by se dalo napsat, proč je dlaždič stále muž? Dle mého je problém spíše v našem vnímání různých prací. Například, když se o budovu školy stará školník a uklízečka. Dělají podobnou udržovací činnost ve stejném místě, přesto na ně nahlížíme odlišně. Neseme si si z minulosti, že pracující ženy byly služky, což rozhodně už dávno neplatí.Takže práva stejná - ano. Ale některé činnosti prostě zvládá určité pohlaví o něco lépe.
Vlády ostatních evropských států zastropovaly ceny energií a pohoných hmot hned, když začaly ceny růst. Naše "speciální" vláda to odmítla s tím, že si s tím trh poradí sám. No trh si poradil tak, že ceny stouply o stovky procent. Ale vláda za nic nemůže, že. To všechno Babiš, ČNB, důchodci, nemocní, rodiny s dětmi, zemědělci a živnostníci.
4
Sledujících
2
Sleduje
4
Sledujících
2
Sleduje
F.R.Čech (volně): "Až někdo nalezne pilulku na nepřibírání na váze, tak to bude na Nobelovku!"
Pokud jde o "paměť buněk", tak to je už nějakou dobu známo. Problém(?) je snad v tom, že nikdo "nechce Nobelovku", přesněji, málo se o to snaží. I když, "stravovací lobby" má prsty dlouhé, tak kdo ví, jak to skutečně je.
"Trojice odborníků nicméně ve shodě uvedla, že i přes výše řečené je za značnou část jojo efektů zodpovědné chování pacientů, respektive jejich návrat k nezdravému životnímu stylu, k němuž dochází z různých důvodů." Jo, to se to, těm kteří s tím nemají problém, konstatuje...Stačí "trochu stresu" k němuž (v současnosti marasmu a "blbé nálady") není daleko, a najíme se (uleví se nám). A jsme zase na vzestupu.
4 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
To s tím stresem je dokonalý příklad toho, proč ta pilulka nikdy nebude mít ten účinek. Samotný stres způsobuje velmi nezdravé hubnutí, které většina lidí kompenzuje právě zvýšeným příjmem potravy, především jednoduchých cukrů, protože tělo si žádá energii navíc na zvládnutí situace. Tím pak přibírají z těchto jídel. Pilulka by měla vždy stejný efekt. Způsobila by tělu kalorický deficit, které by tělo vždy silně pocítilo a lidé by to zase kompenzovali větším příjmem sladkostí a jinými kalorickými jídly, aby se cítili lépe, takže by v důsledku ještě víc přibraly.
1 odpověď