Tak jsem je upekla a vůbec mi nechutnají, což mě dost mrzí. Dělala jsem dvojitou dávku a toho aromatu je tam prostě moc, sušenky proto takové nahořklé (na lahvičce psali 1,5 lžičky na půl kila mouky - měla jsem je poslechnout) , navíc suché a málo sladké. No, doprostřed talíře jsem dala marmeládu, jakože krev, tak se to tím doufám vylepší. Nevím, odkud je hodnocení receptu, ale nelhalo.
Všem znechuceným bych rada napsala, že takové fotografie jsou ve světě běžné. Není třeba ofrňovat. A právě na vás je vidět, jak moc je u nás podobná osvěta potřeba. Lidé a zejména moderní matky by měli vědět, že toto je normální porod, který patří k životu stejně jako umírání. Nemusí to být estetické, ale pro miminko je to mnohem lepší než císař na objednávku. Kéž by to ty matky, co chtějí být u porodu hlavně krásné, jednou pochopily.
Gumovací pero určitě ne. Napřed se píše tužkou a pak dostanou negumovací. V první třídě se negumuje, učíme se tvary písmen, takže nejde o klasickou chybu jako takovou.
Razítka máme pro děti ve škole a věřím, že to má každá škola nějak vyřešené. Maximálně byly fajn samolepky, které si děti lepily na věci z domova, co pak byly v kufru na výtvarku.
Pytlík na bačkory je fakt za trest, prvňák se do něj nedostane. Preferujeme látkové tašky.
Desky na sešity taky nemusím, jsou těžké.
0
Sledujících
2
Sleduje
0
Sledujících
2
Sleduje
Já nechápu, jak se něco takového může dít tak dlouho a na tolika dětech. Že to nikdo z nich neřekne doma, nepřestane chodit na tréninky. Jestli tomu rozumíte, vysvětlete mi to prosím. A jdu udělat osvětu svým třem synům, i když jsem přesvědčená, že ti by něco řekli.
2 odpovědi