Dejte si mokrý hadr na hlavu, když nevíte, kdo vůbec začal válku a pomalu litujete Hitlera, že se musel bránit útoku Sovětského svazu-
1. září 1939 Německo zaútočilo na Polsko. Sovětský svaz zahájil invazi na Polsko o 17 dní později, den po dohodě o klidu zbraní s Japonskem. Jedenáct dní po sovětské invazi byl tajným dodatkem pakt upraven na Německo-sovětskou smlouvu o přátelství a spolupráci.
Když více znám historii, tak jsem kolaborant? To je myšlenka...
1. září 1939 Německo zaútočilo na Polsko. Sovětský svaz zahájil invazi o 17 dní později, den po dohodě o klidu zbraní s Japonskem. Jedenáct dní po sovětské invazi byl tajným dodatkem pakt upraven na Německo-sovětskou smlouvu o přátelství a spolupráci.
Tak to jste opravdu velice chytrej klobouk dolů.Zkuste se podívat do historie než něco napisete
Já věděl, že se pravda ruSSkým kolaborantům líbit nebude.
Nacistické Slovensko.
Jeden osud za všechny – Lýdii Piovarcsyové bylo 9 let, když úřady vyzvaly jejího otce k transportu. Spolu s ním odešla i její matka. Od té doby už je neviděla a také dlouho netušila, co se s nimi stalo. „V devadesátých letech jsem se to dozvěděla – můj otec šel 15. srpna do plynu a mou mámu roztrhali psi na appellplatzu v Osvětimi,“ zmiňuje Piovarcsyová.
Je navíc jednou z mála, jež o 75 let starých událostech může stále mluvit. Od transportu ji zachránilo náhodné rozhodnutí úředníka, poté se před zraky gestapa ukrývala až téměř do konce války. Když ji nacisté odhalili, skončila „naštěstí“ jen v Terezíně a nepokračovala do Osvětimi.
Nacisté jich povraždili na sedmdesát tisíc. Drtivou většinu do vyhlazovacích táborů odvezly transporty, které v roce 1942 dobrovolně organizoval Slovenský stát. První vyjel z Popradu na konci března, s tisícovkou žen.
„Všichni Židé, kteří překročili státní hranici, tak byli automaticky zbavení státní příslušnosti. Další věcí je, že Slovensko za každého deportovaného Žida platilo 500 říšských marek,“
Jen připomínám co jsou ruSSáci za svoloč a komu se zase vtírají Slováci. Putinovké ruSSko je stejné jako Hitlerovské Německo.
Tábory Gulagu prošlo odhadem na 2 miliony žen. Další miliony byly deportovány a statisíce popraveny.
➖ Ženy byly zatýkány na základě stejných obvinění jako muži, v lágrech žily a pracovaly ve stejných podmínkách. Jejich životy byly vystaveny častému ponižování a násilí.
➖ Podíl žen mezi vězni sovětských pracovních lágrů v roce 1941 činil 13 % a do konce války dosáhl téměř třetiny všech vězňů.
Jsem celoživotní Chcimír a každou válku nenávidím. Jenže tam, kam dají tyto miny, budou umírat nebo budou těžce zraněni civilisté v době míru.
Je zajímavé, že když Russáci nastražili minová pole na Ukrajině a denně tam umírají lidé a budou i po válce. Dávali je i pod hračky, tak to jste neprotestoval. Jen obhajujete ruSSké válečné zločince a říkáte si chcimír, přitom jste cynická a necitlivá zrůdička.
4
Sledujících
3
Sleduje
4
Sledujících
3
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Kterou ovšem Hitler porušil, tak jako tak, Rusko válku s Hitlerem nezačalo.
1 odpověď
3
Sledujících
28
Sleduje
3
Sledujících
28
Sleduje
Tak ještě jednou.