Já také nemusím Jana Wericha. Ani nevím proč, připadal mi vždy dost přeceněný. Ovšem, při četbě tvého extrémně zlého výpotku, ve kterém se to jen "skví" , se mi zastesklo po jeho libozvučné češtině. Mensanko ( nebo spíše Mensesanko?), s tak malou slovní zásobou a tak velkou zapšklostí jako máš ty, se člověk setká málo kdy. Snad si to příště nech napsat od umělé inteligence. S takovou slohovkou nebudeš ani připuštěna k maturitě.
Odkdy se na pomocné škole dělá maturita?
No prostě Jak říkal Svatopluk Beneš. Herci jsou herci a ty chtějí hrát v každé době. A je jednoduché je za to soudit. Dnes jednoduché každého kamenovat ale nikdo není svatý. Což nebyl ani Werich a ani Vlasta Burian. Vždyť i Burian dokázal vyhodit herce z divadla pokud ho dokázali převyšovat.
Koho jmenovitě vyhodil?
Tak vážení, jak se hodnotí ve válce to, že se podřeže spoutaný omámený "nepřítel"? Odpovím sám. Je to válečný zločin! Tedy proč zde stále někdo chce vyznamenávat Mašíny? Vždyť to jsou i podle válečných zákonů sprostí vrazi a zločinci! Jsou stejní, jako nyní Ruští vrazi na Ukrajině, kteří popravují zajatce, a vraždí i civilisty! Není mezi nimi žádný rozdíl!
Kapaníka nepřesvědčíte.
5
Sledujících
2
Sleduje
5
Sledujících
2
Sleduje
Tak tomu se říká závist a zoufalství. Opravdu žalostný blábol. Každý se snažil jak uměl, ale mnozí jen jeli v poklidných časech. Všichni zpěváci a herci jezdili pravidelně na západ pokud nestavěli své chalupy a domy. Byla to privilegovaná sorta lidí co sloužili režimu, že točili třeba Okres na severu apd. Ale pak zde byli zelináři, uzenáři, pumpaři atd. co se měli ještě lépe a oni také jezdili na západ i k moři každý rok. Že autorka pláče a naříká, že se jí nechtělo v těch časech mít lépe je její soukromá věc. Kdo se snaží se má dobře za každého režimu. Že byla totalita to víme všichni, ale nebyla to již ta krutá padesátá léta a lidé kteří nebyli slavní jako Gott toho uměli využít. Gott si to vybojoval skoro roční migrací jak pak o tom vyprávěl po roce 1989 on i Láďa Štaidl. A pokud jde o Havla tak jak dnes již víme, byl to privilegovaný vězeň, jakékoliv jednání jako tresty, snížení balíčků apd. nerozhodoval ředitel věznice, ale ministr a také ani jednou se Havel nezmínil, že by byl při výsleších nebo ve vězení bit jako jiní. Jak napsali někteří později, byl zavřený, ale režim se o něho staral, aby nestrádal.
4 odpovědi
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Bla, bla, bla...Soudruzi už tenkrát dobře věděli, žen tento chartista se za dvanáct let stane prezidentem a proto se mu neodvážili zkřivit vlas.