Kolik milionů z této částky padne na další dům,auto nebo dokonce letadlo pro Zelenského.Denně se pohybují po celé Evropě a za 10 let jsem nepotkal tolik luxusních automobilú s ukrajinskými SPZ jako tento rok.Nehledě na množství přepravníkú s auty.Podpořit opravu nemocnice ano ale čistě adresně aby se peníze nezatoulaly na luxus lidí pohybujících se kolem.
No co měli na tom letišti dělat? , Samozřejmě se to zdá nespravedlivé protože kdyby přijela autem tak na ní cizinecká policie asi nepřišla. V některých případech je to o to smutnější je to často bývají odpůrci Putina kdo žije v té cizině. Ale bohužel je to opravdu jako když mne policie přistihne při telefonování za jízdy, ale dalších 1000 lidí nechytí, má mně proto neřešit?
Děláme si nepřátele naprosto zbytečně.
Akorát se v článku zapomněli zmínit i o tom nakladním letadlu co letělo ještě za stihačkami. To bylo určeno na sběr Putinových výkalů, které za sebou Putin strachy všude nechává. 😄
Chudáci už neví co by vymysleli.S těmi exkrementy.To jako chodí na nočník?
Podle jednoho přispěvatelů je Zelenský masový vrah když měl stíhačky z Česka jako doprovod.Asi se bál to říci narovinu.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Přeji ti hodně štěstí.Animátoři jsou ,,šikovní kluci,,tak se nediv že tě pošle do háje až tam přijedou další hloupá děvčata.Byl jsem tam několikrát a mnohokrát jsem viděl děvčata jak se s pláčem loučili s animátorem který ještě ten večer co velká láska odjela,obšťastňoval jiný objev.Najivní Česká děvčata jsou dobrým zdrojem na peníze a levný sex.