Od mala se v dětech rodí nějaký potenciál a ten by měly základní školy nástupem do první třídy rozvíjet a nabízet možnosti. Ale to by musely pedagogické univerzity přidat studentům hodiny. Znám mladou učitelku na prvním stupni, která nemá snad žádný pozitivní vztah k dětem, je sebestředná, arogantní a jediné co jí zajímá jsou výhodné víkendové last minute. Pro ní je to jen zaměstnání, ne poselství. Takové lidi vypouští univerzity ze svých řad?
Brekot, že nemohlo hrát ruSSko > Chcimír, kolaborant, chlastenec, rusofilcka, dezolát nebo proruská onuce (dále jen občan X). Ve většině případů se jedná o lidi s nízkým inteligenčním a především emočním kvocientem a naprosto nulovou empatií, kteří se cítí méněcení, jsou zklamáni vlastním životem a za svoje problémy či neúspěchy obviňují všechny okolo. Občané X mají pokřivený pohled na svět a většinou jdou proti proudu většiny, což jim má dát jakýsi punc výjimečnosti. Jejich vnímání pravdy (reality) je však velmi omezené a nechají se snadno ovlivnit dezinformacemi a nesplnitelnými sliby. Jejich chování může být pro většinovou společnost velmi nebezpečné. Imponují jim lidé (dále jen vůdce Y) se stejnými problémy jako jsou exekuce, insolvence, šíření dezinformací, podvody a mnohdy i závaznější zločiny. Občané X vůdci Y často slepě důvěřují. Vůdce Y však občany X využívá pouze ke svému obohacení nebo protlačení cizích (svých) zájmů. Pokud občany X nebo vůdce Y konfrontujete s důkazy, které vyvrací jejich dezinformace, podléhají často agresivitě a vulgarismům. Přestože občané X i vůdci Y žijí v demokratické společnosti, kde mohou svobodně vyjádřit svůj názor, tak rádi obdivují diktátory a jejich tyranské režimy. Jen jim tak trochu nedochází, že v jejich vysněných zemích už by dávno skončili bez soudu na dlouhý léta v lágru nebo ještě hůře. Ano, tak hloupé místní proruské trosky jsou. Naprostý odpad a dno společnosti. Největší zvrhlost dezolátů je v tom, že oni nechtějí, aby agresor přestal útočit. Oni chtějí, aby se oběť přestala bránit
Na čem jedeš?
Rodič, který své dítě posílá do školy v teplácích, ztrácí jakékoliv morální právo kritizovat pedagogy za identický čin. Nelze kázat „teplákovou vodu“ a pít víno.
Může mi autor vysvětlit, odkudpak má tuto informaci? Nebo je to jen jeho striktní názor?
A hned potom vyzývá k selskému rozumu? Vážně?
Téma je tak obsáhlé, a proto si myslím, že by autor, pokud není odborníkem na práva, neměl veřejně vypouštět jeho zaručené pravdy. Je to totiž zavádějící.
Raději pošlu své dítě do školy v teplákách, bude-li spokojenější. Pokud by formální oblečení mohlo ovlivnit jeho soustředění při maturitě, určitě bychom zvážili vhodnost takového obleku.
Dětem se stále dává málo prostoru k seberealizaci. V dnešní době se ví o škodlivosti dlouhého sezení, o jeho dopadu na naše zdraví i psychiku. Tak proč chtít, aby půl dne seděly "sešněrované"? Zeptejte se svých dětí, jaký mají názor.
A ze nema Nike odvahu tohle dat i chlapum? Je to odporne, jak se lakaji divaci na to, ze "mozna bude videt i vic". Jako zena bych tohle na sebe neoblekla.
Vždyť by ani nestačili "něco" vidět. Žádná ženská si nenechá dobrovolně zařezávat prádlo nebo oděv, aby riskovala opruzeniny a týden léčení. V tom lepším případě.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Paní Pavlová je sebevědomá žena s nadhledem a věřím, že jako první dáma může být přínosem pro naši zem.
Paní Veškrnovou mám ráda pro její herecké výkony. Její druhou tvář-roli, které se až křečovitě drží, přehlížím.
Můj názor.
3 odpovědi