Na mě celý tento článek působí jako produkt nějaké AI první generace. Obsahuje protichůdná tvrzení, opakuje se, a vlastně jsem po zapojení svojí inteligence nepochopila, co nám článek vlastně chtěl sdělit. Takže pokud autor pouze testoval čtenáře, povedlo se mu to. Pokud tohle vyplodila inteligence lidská, tak je jedině dobře, že brzy nastoupí inteligence umělá.
Sakra, i přes svoji nadstandartní pamět mám celý život potíže s ksichtama, a to dokonce i ve vlastní rodině. Jedině vysoká kreativita mi pomáhá celý život nějak to tlačit před sebou. Nikdy jsem o tom nemluvila, ale koukám tady, kolik se k problému vyjadřuje lidí. Doufám že nikdo z vás nemá za specialitu průběžně čerstvým vdovám nechat pozdravovat manžela, protože si prostě spletete obličej 😄
„Pojďme si vyzkoušet, jaké to je, když primární péče dva dny nefunguje,“ řekl Novinkám šéf Sdružení praktických lékařů Petr Šonka.
Milý pane doktore Šonko, my pacienti, váš plebs, velmi dobře víme jaké to je, když primární péče nefunguje daleko déle než dva dny. Vašich dvou dnů my si ani nevšimneme. Ovšem vcelku plošně nás ..re, když si pro vaše jednání s pojištovnami berete takové argumenty a pacienta jako rukojmí. Pak si stěžujete, že lékaři mezi lidem ztrácejí kredit a úctu. Vy se divíte?
Mě na tom videu zarazila jedna věc. Evidentně nové a krásné domy stojí bez viditelného poškození (max. urvaný dřevěný zábradlí), ale starší zástavba je na cimprcampr, na odpis. Vyvodila jsem si z toho ten závěr, že nová výstavba již respektuje nějaké novější normy ochrany před hurikány, zatímco starší zástavba prostě počítá s tím, že po hurikánu to shrnou bagrem a staví znova. Nebo ne?
nedivila bych se, kdyby autorku tohoto článku někdo nahlásil za nabádání lidí ke zdraví škodlivému jednání. Protože poškodit ledviny a ledvinné cesty umí už jediná infuze vit. C s jeho vysokým obsahem. Před lety se to chvíli zkoušelo v rámci onkologické léčby, ale opravdu jen chvíli. Ledviny si s takto vysokými koncentracemi bez poškození neporadí. Předávkovat se bramborama nebo zelím, to se vám nepodaří, o citronu nemluvě. Nicméně tyhle vysoké koncentrace umělého původu dělají oxalátové kameny.
No, na mě to celé působí jako nechutný clickbait. Nevidíme jaké jí podali léčiva, pokud jen léčiva na vyvolání děložních stahů, tak se jedná o běžný porod. Nevidíme, zda v okamžiku porodu dítě bylo živé (to video s bijícím srdcem nemusí být z okamžiku porodu) nebo jestli zemřelo (může se to bohužel stát i na konci těhotenství), nebo jestli některými léčivy dítě v děloze napřed zabili, nevíme vůbec nic. Vidíme jen emotivní článek s polovičatým videem. Celá ta šaráda může mít jen ten důvod, aby se rozproudila diskuze a Korea konečně příslušné zákony přijala.
Milá Jess, a ted si představte, že čoček je tolik druhů asi jako druhů jablek a každá se hodí na jinou úpravu 🙂 Vynikající jsou různé druhy čočkových polévek, čočka jako příloha k rybě, různé studené čočkové saláty. Jeden z druhů salátu připravuji z černé čočky belugy napůl s dlouhozrnou rýží a zeleninou, pěkně aby se to přesýpalo. Čočkový salát je možné připravit i s českou majonézou, ale zas to musí být nějaký pevnější druh čočky. Receptů najdete možná stovky 🙂 Dobrou chut 🙂
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
To by bylo, aby do článku o špionských fritézách nezamontovali antitemu 😄 Kdyby se objevil jeden dva články za měsíc, možná by si z toho lidi nedělali takovou srandu, jako když se stejný článek ukáže 5x do týdne. A o co že to tej neblahej čínskej vládě vlastně jde v nesoběstačné zemičce, která má míň obyvatel, než jedno předměstí průměrného velkého čínského města? Že by o eliminaci hrozby pro miliardovou Čínu?