Tak tomu nerozumím, děti ve škole, pokud bude spolužák pozitivní, tak zůstávají ve škole a testují se každý den a čekají na PCR test onoho spolužáka. V práci zcela jinak, jde do karantény pozitivní a tedy i ti, kteří dělali s ním a jsou v ní 5dní a na žádný PCR test nejdou? Jak je možné, že tu máme ve dvou podobných situacích zcela rozdílný scénář postupu?
Vzhledem k tomu, že Vivien Babišová se nemůže očkovat, protože má dostatek protilátek a lékaři jí to zakázali, že když má protilátky, tak je vakcína nebezpečná, předpokládám, že to platí obecně pro všechny. Mám protilátky, prokázané testem, mám jich mnoho, tudíž předpokládám, že to bude uznáno stejně jako u Vivien Babišové jako zdravotní překážka vakcinace. Když to zakázali Vivien, předpokládám, že to máme zakázené my všichni s dostatečným množstvím protiláte, tudíž žádná vakcina a žádné testy.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Zajímalo by mě, zda autorka byla například v takovém Bulharsku? Cestujeme docela dost a musim říct, že jsem často zaskočena, že AJ se s místníni nedomluví - zrovna v Bulharsku jsme asi nejvíc oprášili ruštinu a pak normálně česky, protože spousta Bulharů pracovala nebo pracuje u nás, anglicky sem se chytla za 3týdenní pobyt jen jednou a to vysoko v horách na horské chatě - a to jsme za ty 3 týdny projeli notný kus Bulharska.Stejně tak dopadáme ve Španělsku a Itálii - v té když už něco, tak němčina. V Chorvatsku taky radši němčinu - jezdí jim tam hodně Němců. Zato třeba ve Slovinsku sem zírala, že tam skoro každej - mladej starej - umí velice dobře anglicky. Nemyslím si vůbec, že by jsme na tom byli nějak hůř tedy. Navíc nechápu, kde autorka vzala, že starší ročníky neumí jazyk? Valná většina z nich umí ruštinu - vždyť byla povinná jako dnes Aj - často němčinu🤷♀️