Zbytečná diskuse a bouře ve sklenici vody. Čtvrt tisíciletí jakž takž fungující volební systém US prezidenta zůstane takový, jaký je. Změnu by podle ústavy muselo schválit 38 z 50 států USA. Ty nejméně lidnaté (Aljaška, Wyoming, obě Dakoty, Vermont, Maine, New Hampshire, Delaware, Idaho, Montana, R.Island, Hawaii, Západní Virginie) by musely být padlé na hlavu, aby souhlasily s tím, že jejich váha v prezidentské volbě bude mnohem menší.
Nejsou lidi. Přesněji řečeno není dost schopných a slušných lidí, kteří by byli ochotní jít do politiky. A když už, tak maximálně do té komunální. Když se totiž dáte na vysokou politiku, máte jednu jistotu. Že jedna nebo druhá polovina národa na vás bude plivat. Setrvale klesající počty členů ve většině stran jasně ukazují stále menší zájem o angažování se v politice.
Mají zvláštní volební systém. Záleží hlavně na výsledku v šesti vyrovnaných státech (Michigan, Wisconsin, Pennsylvania, Georgia, Arizona, Nevada). Ale v této konkrétní situaci se zdá, že v celoamerickém výsledku potřebuje Harris k vítězství aspoň o 3 procentní body víc než Trump. Když Harris dostane jen o 1 nebo 2 procentní body víc, prezidentem se pravděpodobně stane Trump.
Papež František se už před několika lety vyjádřil k takzvaným zjevením v Medjugorje jasně: "Tato údajná zjevení nemají velkou hodnotu. Bohorodička není pošťačka, aby každý den nosila vzkazy." Zprávu komise teologů o údajném zjevení v Medjugorje komentoval takto: "Zpráva vyjadřuje pochybnosti. Já dávám přednost Madoně jako naší matce, ne Madoně, která řídí telegrafickou stanici a každý den zasílá vzkazy v danou hodinu."
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Teď je někde zašitý, je mu jasné, že po něm tvrdě jdou. Chodit po lesích a hledat další potenciální oběti, to je to poslední, co by ho v takové situaci napadlo.