Klid. Atomová elektrárna v Záporoží má reaktory typu VVER, které jsou oproti reaktoru v Černobylu (typ RBMK) bezpečnější. Když dojde u reaktoru VVER k poškození, unikne voda, která je použita jako moderátor, a jaderná reakce se zastaví. U Černobylu byl reaktor typu RBMK, kde byl použit moderátor uhlík - tam v případě havárie je mnohonásobně větší paseka.
Ženy, děti a starší osoby jsou právě evakuovány z DLR - Odkaz
Prosím, najděte si skutečnosti ohledně TRANSKRIPCE! Tam je pravda. Očkování geneticky modifikovanou vakcínou s přídavky grafenu a jiných sajrajtů jsou jen Interface k připojení na globální manipulativní síť, která je pod dozorem těch, kteří ví, co se má v dohledné době odehrát, a nechtějí ztratit své pozice. Brzy přijde velká změna. Vědomí mnohých je již připraveno.
Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby - - - V červenci 2021 bylo po několika velkých veřejných akcích ve městě Barnstable County ve státě Massachusetts mezi obyvateli Massachusetts, kteří do města cestovali ve dnech 3. – 17. Července, identifikováno 469 případů COVID-19; 346 (74%) se vyskytlo u plně očkovaných osob. Testování identifikovalo variantu Delta v 90% vzorků od 133 pacientů. Cyklické prahové hodnoty byly podobné u vzorků od pacientů, kteří byli plně očkováni, a těch, kteří nebyli. - zdroj: Odkaz
Až na to, že středověké "čarodějnice" lidem pomáhaly a rozhodně nevytvářely seznamy smrti.
Nitya Doreen Stahlová dle jejich stránek Odkaz je terapeutka, která lidem také pomáhá. O tom, že vytváří seznam smrti mluví jen seznam.cz 🙂
Víte, že je až moc divné, že když tak koukají do toho vesmíru a nikde nevidí, toho našeho křesťanského pána Boha a ani žádné jiné vymyšlené Bohy.
Stvořitel je Stvořitelem prostoru a času... i více dimenzí. Naše smysly jsou uzpůsobeny na vnímání zejména v omezené 3D realitě, rovněž i všechny měřící a pozorovací zařízení vyrobené člověkem. Prostorově-časová 3D realita nemůže obsáhnout Nekonečného Stvořitele. Na to se musí jít jinak 🙂
je. ja to vim. ale ta čísla jsou už znama dlouho. byla napadana argumentem že se všechna chřipka nehlasi a je tudíž pro vas neuplna. tak si řekli že to udelaji jen z hospitalizovanych. A Vám to je také problem. když se to nehodí tak to vždy schodite.
Praktičtí lékaři o nakažených chřipkou pravidelně hlásí - jsou k dispozici. Např. zde píšou "V sezoně na přelomu let 2018 a 2019 vyhledalo v Česku praktického lékaře s akutní respirační infekcí a chřipkou 996 tisíc lidí. Z toho 625 muselo být hospitalizováno na jednotce intenzivní péče a 195 z nich zemřelo." - článek na irozhlas.cz: "Česko zasáhla plošná chřipková epidemie, varuje ministerstvo zdravotnictví. Cirkuluje hlavně vir typu A"
Zajímavé, že zde vychází úmrtnost hospitalizovaných kolem 30 %, což by znamenalo, že Covid s uváděnou mortalitou 16,9 % je pro hospitalizované cca dvakrát méně smrtelnější.
Je vidět, že se tady na Seznamu lidem nepíše úplná pravda, a to mi docela vadí.
Tak důvod proč se zaměřili na hospitalizované je zjevný. Snažili se co nejvíce srovnat rozdíly ve výběrech dat. Však také připustili, že v případě chřipky nejsou data úplná. Ani nemohou, protože lidé přechází ledacos, jen covid ne.
Vypadá to, že informace o nakažených chřipkou jsou k dispozici. Např. zde píšou "V sezoně na přelomu let 2018 a 2019 vyhledalo v Česku praktického lékaře s akutní respirační infekcí a chřipkou 996 tisíc lidí. Z toho 625 muselo být hospitalizováno na jednotce intenzivní péče a 195 z nich zemřelo." - článek na irozhlas.cz: "Česko zasáhla plošná chřipková epidemie, varuje ministerstvo zdravotnictví. Cirkuluje hlavně vir typu A"
Zajímavé, že zde vychází úmrtnost hospitalizovaných kolem 30 %, což by znamenalo, že Covid s uváděnou mortalitou 16,9 % je pro hospitalizované cca dvakrát méně smrtelnější.
Otázkou je, proč článek mluví o podílu mrtvých vůči hospitalizovaným, a ne o podílu mrtvých vůči všem zasaženým (pozitivně testovaným), když všeobecně je na Wikipedii smrtnost uváděna jako demografický ukazatel udávající podíl zemřelých ze skupiny zasažené určitým jevem, například chorobou... Navíc se v článku vychází jen z případů covidu-19 pocházejících z jara letošního roku, a neporovnává se aktuální situace.
Po přepočtu úmrtnosti v různých obdobích je vidět, jak první vlna Covidu, která zasáhla především Itálii, způsobovala úmrtnost 13,1 %, zatímco nyní klesla v Itálii na 3,5 %. Naopak kdy byl v ČR dopad první vlny Covidu minimální, a v druhé vlně vysoký, se ukazuje úmrtnost v hodnotách do 1,7 % (zdroj Wikipedie). Z toho vyplývá, že Covid v první vlně měl cca 8 krát větší mortalitu, než současný (již zmutovaný). V textu článku na Seznamu se uvádí, že "zkoumané případy covidu-19 totiž pocházejí z jara letošního roku", tedy i uváděná procenta úmrtnosti Covidu 16,9 % je potřeba přepočítat na aktuální situaci, kde by vycházelo, že současný virus Covidu způsobuje nižší úmrtnost něž chřipka.
Vam neni pomoci. demografický ukazatel udávající podíl zemřelých ze skupiny zasažené určitým jevem. a ten jev je že jsou hospitalizovani s danou nemoci. proč to není tak jak jsi vy přejete? je to že ani to vas nepřesvedcí a vymyslíte zase nejakou jinou nepravdivou zaminku proč neuznat argument co se vam nehodi
A pozitivně testovaní na Covid nejsou zasažení "určitým jevem"? ..např. nutnost karantény, etc... Zkušte se zamyslet.
Třeba o to, že v článku se mluví o podílu mrtvých vůči hospitalizovaným, vy řešíte nakažené.
Otázkou je, proč článek mluví o podílu mrtvých vůči hospitalizovaným, a ne o podílu mrtvých vůči všem zasaženým (pozitivně testovaným), když všeobecně je na Wikipedii smrtnost uváděna jako demografický ukazatel udávající podíl zemřelých ze skupiny zasažené určitým jevem, například chorobou... Navíc se v článku vychází jen z případů covidu-19 pocházejících z jara letošního roku, a neporovnává se aktuální situace.
Z uvedeného článku lze porovnáním údajů z první a současné vlny Covidu zjistit, že současný virus Covidu způsobuje dvakrát nižší úmrtnost něž chřipka:
23.10.2020 ČR - pozitivních celkem 223 065, zemřelí 1 845, úmrtnost 0,827 %
23.10.2020 Itálie - pozitivních celkem 465 726, zemřelí 36 968, úmrtnost 7,937 %
21.12.2020 ČR - pozitivních celkem 627 523, zemřelí 10 411, úmrtnost 1,659 %
21.12.2020 Itálie - pozitivních celkem 1 953 185, zemřelí 68 799, úmrtnost 3,522 %
Z uvedených číselných údajů z oficiálních zdrojů lze po přepočtu úmrtnosti v různých obdobích vidět, jak první vlna Covidu, která zasáhla především Itálii, způsobovala úmrtnost kolem 7,937 %, zatímco nyní klesla v Itálii na 3,522 %. Naopak kdy byl v ČR dopad první vlny Covidu minimální, a v druhé vlně vysoký, se ukazuje úmrtnost v hodnotách od 0,827 % do 1,659 %. Z toho vyplývá, že Covid v první vlně měl cca 6 krát větší mortalitu, než současný (již zmutovaný). V textu článku na Seznamu se uvádí, že "zkoumané případy covidu-19 totiž pocházejí z jara letošního roku", tedy i uváděná procenta úmrtnosti Covidu 16,9 % je potřeba přepočítat na aktuální situaci 16,9 % / 6 = 2,8 %. Pokud je tedy zde zmiňovaná úmrtnost chřipky 5,8 %, pak současný virus Covidu způsobuje dvakrát nižší úmrtnost něž chřipka. O co tady tedy běží?
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
OSN vyzývá k ochraně civilistů uprostřed zpráv o USA povolujících údery v Rusku
Odkaz 1
1 odpověď