Trochu se mi zdá že si z nás autor článku dělá srandu. Za prvé ta domněnka o trestání muže (odmítáním sexu
) po hádce... To je naprostý nesmysl. Kdo by chtěl mít něco intimního s někým, kdo na vás byl zrovna hnusný, a tudiš k němu žádnou lásku/ náklonost nepociťujete?
"V okamžiku, kdy začne muž ztrácet kontrolu a moc nad svou partnerkou, může se začít cítit ohrožen." Sorry, ale partnerství není o tom, mít nad někým moc. A kontrolu... Z takového vztahu bych rychle utekla.
A co důvody. Jako "honí si mužské ego". Moc volného času. Vytahování se před kamarády. A krize středního věku...
V Rovinji zmrzlina za 2 e - ale to jsou naše dva kopečky a více ( v Brně kopeček nejčastěji mezi 30 a 40 kč - takže 60 - 80 za stejné množství). V kempu jeden kopeček ("náš") za 1 e. Takže cena levnější.
Ano pivo za 4 e, ale to už bylo loni.
Ve městě kafe bez mléka 2 e, s mlékem 2,50. V kempu a z čerstvé z mašiny 1,50. (Dražsí než v Brně? Ani náhodou, pod 50 kč jsem už dlouho kafe neměla).
Pizza, těstoviny, čevapi 9 - 12 e. (Pizza v Brně kolem 250 též, a v Itálii cca o 1 e levněji).
Lignje (olihně) 11 - 15 e, dagně (slávky) 8 - 12 e, ryba 15 - 20 e ( u nás nevím, kvalita mořských ryb není v Čechách valná, ale tuším že levné to taky nebude).
Nedávno jsme se vrátili z Říma.
Teplo, spousta lidí v hromadných prostředcích. Namačkáni na sebe. Za ty čtyři dny jsme jezdili metrem, tramvají i autobusem, a poměrně často jsme si tak krátili cestu. Byli tam i starší lidé, a poměrně dost i těch tmavé pleti. A víte co? Nikdo nesmrděl! Ani jednou. (Zatím co v Brně je to pomalu u každé třetí cesty). Vážně bychom se měli zamyslet nad hygienou v naší republice.
Chybí mi tam důraz na psychologii ( zodpovědnost a myšlení sám za sebe, poznání typu lidí, komunikace!!). A ekonomii (peníze, banky, půjčky- úroky, a vůbec to, že musíte hnout zadkem, aby nějaké ty peníze byly).
Ekologie je za to naprosto zbytečná, už teď to do nich tlačí horem dolem skrz média apod. A pokud bychom ekologii chtěli učit, musí to jít ruku v ruce právě s tou ekonomií. (A rozumně, ne jako propaganda hloupostí).
Místo toho je chtějí učit divadlo. Asi pod heslem, "když nevíš, tak to zahrej" :-)
Byli jsme v Kiwengwa a nebylo to s Masajema tak strašné, jak se v článku popisuje. Ano, šli s námi do vody, ale většinou jen jeden až dva, ti stejní, co se nás drželi po celý týden. Chvíli povykládali, spokojili se s naším "later" co se koupě náramku týče. A nechali nás brzy jít. Chovali se mnohem lépe než např. Egypťané. Cestou zpět z moře nás už ani nezastavovali.
Naopak nikde jinde jsem nezažila tak milé a vstřícné lidi.
Nesmysl. Očkování proti pertusi vydrží v průměru kolem deseti let. A narozdíl od jiných nemocí- po prodělání - jí můžete kdykoli chytnout znovu. Tzn. Chráněná je pouze populace do dvaceti let věku dětským očkováním. Pokud věříme, že očkování funguje. Kdybychom počítali s tím že mladých a starých je v populaci rovnoměrně a dožíváme se sta let, pak je to jen 20% populace. Tzn. Že už by tu dávno měla být epidemie - tedy dle imunologů. Díky Bohu nás nechrání jen očkování, ale i naše imunita, zdravotní styl, úroveň hygieny... na to imunologové často zapomínají.
Taky jsme s manželem v exekuci, díky tomu, že má trvalé bydliště tam kde už nebydlí. O pokutě, soudu, rozsudku jsme nevěděli. Našel nás až exekutor díky datové schránce. (Oba podnikáme.) A se zprávou o odstavení účtu. Město se právě vymluvilo na to, že do schránky vedené na IČO nesmí posílat zprávy osobního charakteru. Přitom nás vystopovat, právě díky podnikání, je jednoduché, a to včetně emailu, telefonního čísla... Asi nemusím říkat že jsme zaplatili desetinásobek. Horší byl ale ten šok. A nebyla jsem si jistá jestli to celé vůbec není podvod.
Několikrát u dr. Kde jen doporučila vyštípávat pinzetou. Dělali jsme to doma téměř denně. Což bylo bolestivé a traumatuzující. Trvalo to rok, bez zlepšení. Až pak mi jedna paní poradila lék molusan, volně dostupný v lékárně. Sice stál hodně, ale do deseti dnů bylo po moluskách.
... bohužel lékaři stojí často za...
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nechápu kde je problém. Reinkarnace je normální součástí života. Jestli byl pan soudce císařem to netuším... Ovšem je to jeho soukromá věc. Stejně jako např. Víra v Boha.
3 odpovědi