Odpírat mužům sex a brát jej jako nějaký nástroj trestu je velmi nedospělé a sobecké. Sobecké ale je také, když muž by rád tu vzájemnou intimitu, ale nedokáže pochopit, že žena, která se stará skoro 24 hodin denně o novorozeně nebo batole nemá každý den tu energii pro tyto chvíle. Ale když muži u toho ani tak nevadí, že mu v posteli leží polospící a nehybná žena bez špetky náruživosti a vzrušení, k tomu nemám co dodat. Jde trochu o soudnost a ohled, ne jen o to dáš mi nebo si zajdu jinam.
Já to považuji za naprosto nepravděpodobné. Většinou půjde jen o tom, že nechcete mít sex s někým, ke komu v tu chvíli žádnou náklonost necítíte. Což je po hádce časté.
Trochu se mi zdá že si z nás autor článku dělá srandu. Za prvé ta domněnka o trestání muže (odmítáním sexu
) po hádce... To je naprostý nesmysl. Kdo by chtěl mít něco intimního s někým, kdo na vás byl zrovna hnusný, a tudiš k němu žádnou lásku/ náklonost nepociťujete?
"V okamžiku, kdy začne muž ztrácet kontrolu a moc nad svou partnerkou, může se začít cítit ohrožen." Sorry, ale partnerství není o tom, mít nad někým moc. A kontrolu... Z takového vztahu bych rychle utekla.
A co důvody. Jako "honí si mužské ego". Moc volného času. Vytahování se před kamarády. A krize středního věku...
V Rovinji zmrzlina za 2 e - ale to jsou naše dva kopečky a více ( v Brně kopeček nejčastěji mezi 30 a 40 kč - takže 60 - 80 za stejné množství). V kempu jeden kopeček ("náš") za 1 e. Takže cena levnější.
Ano pivo za 4 e, ale to už bylo loni.
Ve městě kafe bez mléka 2 e, s mlékem 2,50. V kempu a z čerstvé z mašiny 1,50. (Dražsí než v Brně? Ani náhodou, pod 50 kč jsem už dlouho kafe neměla).
Pizza, těstoviny, čevapi 9 - 12 e. (Pizza v Brně kolem 250 též, a v Itálii cca o 1 e levněji).
Lignje (olihně) 11 - 15 e, dagně (slávky) 8 - 12 e, ryba 15 - 20 e ( u nás nevím, kvalita mořských ryb není v Čechách valná, ale tuším že levné to taky nebude).
Vždycky mě rozesmějí hloupé tlachy. Do Chorvatska jezdím dlouho a nikdy mě policie nepokutovala. Kdo nedělá přestupky, ten nedostává pokuty. Ceny bych v jedné z nejlevnějších a zároveň nejhezčích dovolenkových destinací s nejčistějším mořem vůbec nezmiňoval, protože jsou srovnatelné s našimi. Na Lipnu např. je dokonce dráž. V životě jsem neslyšel, že by si místní stěžovali na turisty. Pokud se ovšem nejedná o hovada, která se neumí chovat. Jezdi si kam je libo a kde se ti líbí, ale nelži a trapně nepomlouvej Helenko. Je to ubohé, nízké a opravdu trapné.
Přesně tak.
Nedávno jsme se vrátili z Říma.
Teplo, spousta lidí v hromadných prostředcích. Namačkáni na sebe. Za ty čtyři dny jsme jezdili metrem, tramvají i autobusem, a poměrně často jsme si tak krátili cestu. Byli tam i starší lidé, a poměrně dost i těch tmavé pleti. A víte co? Nikdo nesmrděl! Ani jednou. (Zatím co v Brně je to pomalu u každé třetí cesty). Vážně bychom se měli zamyslet nad hygienou v naší republice.
Je to uplne stejne, ridic se ma predevsim venovat rizeni. Kdyby vedl kolo dopadl by stejne
Nedopadl. Nebyl by tak rychlí. Na kole byl ve větší vzdálenosti od přechodu, než se ona otočila na děti. Mnohem dál než chodec. A nejspíš ho tím nemohla vůbec dopředu vidět.
Na přechod se přece nedíváte jen pár metrů před ním, ale daleko dříve, a registrujete už chodce, kteří se k němu blíží. Nebrzdíte až na poslední chvíli...
Cyklista na přechodu pro chodce vůbec nemá co dělat. Má kolo vést, i právě kvůli tomu, že je mnohem rychlejší než chodec. Nejspíš by nestihla zastavit ani kdy by se zrovna neotočila dozadu, jen to mohlo skončit menším zraněním.
Přesně tak.
Dělají to každý rok.
Nevšimla jsem si že by třeba psali např. o vstupném do slovinských jeskyní Postojna apod.
Stejně tak budou ptát o jedovaté rybě, která je evidentně nově jen v Chorvatsku, a např. Černé Hoře, která je níž se nějaký způsobem nejspíš nevyskytuje...
Nicméně - zůstaňte si doma, ti kdož jim na to skáčou, aspoň nás tam bude míň :-)
Chybí mi tam důraz na psychologii ( zodpovědnost a myšlení sám za sebe, poznání typu lidí, komunikace!!). A ekonomii (peníze, banky, půjčky- úroky, a vůbec to, že musíte hnout zadkem, aby nějaké ty peníze byly).
Ekologie je za to naprosto zbytečná, už teď to do nich tlačí horem dolem skrz média apod. A pokud bychom ekologii chtěli učit, musí to jít ruku v ruce právě s tou ekonomií. (A rozumně, ne jako propaganda hloupostí).
Místo toho je chtějí učit divadlo. Asi pod heslem, "když nevíš, tak to zahrej" :-)
Byli jsme v Kiwengwa a nebylo to s Masajema tak strašné, jak se v článku popisuje. Ano, šli s námi do vody, ale většinou jen jeden až dva, ti stejní, co se nás drželi po celý týden. Chvíli povykládali, spokojili se s naším "later" co se koupě náramku týče. A nechali nás brzy jít. Chovali se mnohem lépe než např. Egypťané. Cestou zpět z moře nás už ani nezastavovali.
Naopak nikde jinde jsem nezažila tak milé a vstřícné lidi.
Nesmysl. Očkování proti pertusi vydrží v průměru kolem deseti let. A narozdíl od jiných nemocí- po prodělání - jí můžete kdykoli chytnout znovu. Tzn. Chráněná je pouze populace do dvaceti let věku dětským očkováním. Pokud věříme, že očkování funguje. Kdybychom počítali s tím že mladých a starých je v populaci rovnoměrně a dožíváme se sta let, pak je to jen 20% populace. Tzn. Že už by tu dávno měla být epidemie - tedy dle imunologů. Díky Bohu nás nechrání jen očkování, ale i naše imunita, zdravotní styl, úroveň hygieny... na to imunologové často zapomínají.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nechápu kde je problém. Reinkarnace je normální součástí života. Jestli byl pan soudce císařem to netuším... Ovšem je to jeho soukromá věc. Stejně jako např. Víra v Boha.
3 odpovědi