Vůbec se tomu nedivím. Za prvé to byla cena za dvě porce. A za druhé, nájem na výstavišti v ČB je dost vysoký, bývalo to ještě před inflací min 1200,- za metr2 + denně vjezd auta 500'- a další prachy za přípojku elektriky a další služby. Za takový stánek se vám vyšplhá cena na vyšší desítky tisíc. Uháněli mě jejich agenti několik let, když sháněli vystavovatele a prodejce, aby měli koho dojit. Jste si nevšimli, jak se tam prodejci střídají? A dnes je to jistě dražší.Proděláte jen jednou.Srát na ty nenažrance z vedení výstaviště.
Pokud je strom 3m a více od hranice a je vzrostlý, není to problém souseda, ale váš. Určitě nenarostl za rok, takže tam byl už když jste nemovitost pořizovali tzn je tam dřív a déle než vy. Pokud tam bydlíte odjakživa a ještě jste si nezvykli, je to též váš problém, můžete ořezat pouze větve přesahující hranice. A ke všemu vegetace v dnešních vedrech ochlazuje. Asi tak..
Předražený Fiat-Citroen, křížený s Peugeotem fakt nebrat..v základu více než 800tis bez DPH, ale také bez výbavy, naprosto oholený, za vše, co je dnes jinde běžné v základu, platíte, i za blbý rádio. Mám Proace verso, s motorem HDI od Peugeot, ten byl dobrý. Průser byl pouze s dávkováním močoviny. Ale asi budu muset změnit značku. Čekal jsem s čím vyjdou, tohle je však zklamání...
Zdá se, že v tomto případě jde jen o princip a pravidla. Nevím, proč by měl prodávající se živností zabývající se toutéž činností pravidla dodržovat a pěstitel prodávající přebytky by je dodržovat neměl. Není snad takový problém napsat si na cedulku jméno a adresu, aby kupující věděl odkud výpěstky pochází, ke zboží napsat cenu a nešidit na váze by mělo být samozřejmostí. Ke všemu, pokud by paní prodávala ze dvora, tak by se jí to též nestalo. U silnice 1. třídy je dost nebezpečné, pokud kolem jedoucí auta náhle na poslední chvíli brzdí kvůli prodejci a ohrožují tím další účastníky provozu.
Tak určitě, frustraci učitelů, kteří mají dnes platy o kterých se jim nikdy ani nesnilo, plně chápu 😏 a aby toho nebylo málo, k tomu ještě max 6hodin práce denně, volné všechny víkendy a čtyři měsíce placeného volna v roce. To je bída a hrůza přátelé, hned bych prchal ze školy rovnou do nejbližší fabriky na směny. Ale to asi neklapne. Já zapomněl, že kdo umí, ten umí a kdo nic neumí, ten učí. 😄 😂
Pochopil bych například stanovení podmínek k chovu jednotlivých druhů. Velikost klecí, proletů, výběhů, nádrží apod. Nebo třeba veterinární kontrolu zdravotního stavu chovanců, aby nedocházelo k týrání. Ale plošný zákaz chovu to může vymýšlet jen tupec, který nikdy žádné zvíře nechoval a nemá k chovatelství jako koníčku žádný vztah. Takový blb bude zakazovat chov papoušků, křečků či rybyček, ale přitom je mu jedno, zda si jiný pořídí dogu a bydlí v garsonce..
Výborný nápad, povolenky by si mohli lidé kupovat na OÚ v daném katastru. Jinak by do lesa nesměli. Auta parkují u všech vjezdů a majitelé se do svého lesa ani nedostanou. Sběrači tam také tahají tam psy, odhazují odpadky apod. Přes léto vysbírají vše lufťáci a důchodci, pracující aby si vzal dovolenou, aby na něj zbylo. A navíc lesy drancují ti, kdo sbírají lesní plody na kšeft. Zpoplatnit je jediné řešení a bude v lese klid.🤗
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Jó, když už není o čem psát, tak redaktor vždy najde téma svědčící většinou o jeho hlouposti. Tato reportáž rozhodně není objektivní. Nemůžete na základě jedné špatné zkušenosti odsoudit všechny. Také najímáme brigádníky a divili byste se, kolik času a úsilí stojí najít šikovné a pracovité lidí i v generaci 40-60 letých. A máme i mladé šikovné do 30 let. Když už je paní redaktorka tak hloupá, že si neobejde těch firem víc, zeptal bych se, zda by tuto práci sama zvládla ona či její děti. O dětech šéfů farem ani nemluvím, ale ti většinou jdou za vzděláním, aby mohly firmu převzít nebo do jiného oboru. Asi tak..
1 odpověď