Před 30 lety nám tvrdili, že máme málo vysokoškoláků, že například v severských zemích má vysokoškolské vzdělání 90 % obyvatel. Namluvili nám, že když jsou tak vzdělaní, jsou taky mnohem chytřejší, než my. Pak vyšlo najevo, že za vysokoškolské vzdělání se tam považuje i rekvalifikace na zedníka, která probíhá pod záštitou univerzity. Nyní sklízíme následky takových rozhodnutí, kdy nám vládnou hlupáci s vysokoškolskými tituly.
No jo no. Není rovnoprávnost jako rovnoprávnost. Rovnoprávnost lze násilím vynucovat jen tam, kde sesekáte muže do hranaté koule, sedřete je z kůže a za mnohem horší výkon budete uměle vynucovat stejné podmínky, jaké mají muži.
Ale běda, když podle stejných zvrácených ideologických pravidel sáhnete ženám na jejich "výhody". To je najednou křiku, jako kdyby je svrběla podebraná pata 😄😄😄
Ještě že takový akutní průjem je genderové vyvážený, takže si ho spravedlivě napracuje každý.
Byla jsem na tom v kině se školou, docela jsem byla překvapená, že nás vzali na něco takového. Dost jsem se bála. A od té doby jsem to viděla jen jednou, už jako dospělá v televizi, to už to nemělo takovou atmosféru, jako poprvé. Ovšem z filmu Vetřelec 1 jsem chtěla strachy odejít, dnes už jsem otrlá, až mě to mrzí.
Nesrovnalostí v jejím dětství je hodně a vztahy rodiny s paní kněžnou nadstandardní a velice neobvyklé, což podněcovalo dohady již za jejího života. Ale pravdu se dozvíme jen těžko. Moje babička se narodila v Dobrušce, kde se tradovalo, že Němcová byla nechtěné, adoptované a dost nezvladatelné dítě, se kterým měly Panklovi jen samé starosti a výdaje.
Možná jsme byli vychováni k hroší kůži, ale dne mají tu kůži zas nějak moc přecitlivělou. Stojím v MHD, myslím si na svoje, ostatní taky, někdo možná blbě čumí, ale já si toho nevšimnu, neboť se o něj nezajímám. Pokud si toho už všimnu, usoudím, že je asi postižený, zfetovaný nebo pod práškama a otočím se na druhou stranu. U žen nad 50, kam se taky řadím, to platí dvojnásob.
Celý život jsem měla postavu X s malinko většími stehny (pas 66, boky 95) ale všechny úzké sukně, včetně propínacích mi byly dobře na bocích, velké v pase. Teď v pětapadesáti jsem šťastná, že mám v pase o pár cm. vic a můžu konečně nosit konfekci bez úprav. Chci komentářem říct, že konfekční střihy sukní a kalhot jsou vytvořené a postavy bez pasu. Sice je pravda, co píšete o tom, že ,,prěsípačkám a hruškám" sluší, ale buď si je budou muset složité přešít nebo se smířit s tím, že v pase jim budou odstávat.
Měla jsem a mám stejný problém, džínovou sukni jsem nosila přepásanou páskem a nehezky nařasenou v pase, protože byla šitá asi na chlapa. S věkem se to trochu "zlepšilo". A rada pro typ hruška nosit vytvarované oblečení je úplně mimo, protože jenom zdůrazní široké boky a menší prsa. Ještě že existuje áčková sukně, ta sluší téměř každému.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
"Pokud nemají rodiče nějaké peníze a nepomohou ti, tak je to do určité doby naprosto nereálné a člověk chce i nějaký životní standard, za který platí, nechceme jenom šetřit peníze"
Takže rodiče a prarodiče našetřili, ale mladým se už nechce.
2 odpovědi