Jen pro upřesnění, uvedení nového léku na trh probíhá téměř výhradně vždy v USA. Žádný jiný trh na světě není dost silný, aby dokázal dát naději nějaké návratnosti. Povolení léku v ČR je pak už jen úřední proces, který ale také není zadarmo. Celé to stojí stovky milionů dolarů a většinu těch peněz nedostanou vědci, kteří to vymýšlí, ale právníci, úředníci a lékaři provádějící klinické zkoušky, kteří na tom tak trochu parazitují.
Článek je považuji za manipulativní, vzhledem k uvedeným argumentům a datům použitým pro jejich podporu. S deziformátory je ale težké bojovat vyvracením jejich tvrzení, protože si vždy mohou vymyslet nové. Takže raději zadám klíčová slova do nabídek práce na jobs.cz: Sociolog 3, Antropolog 0, Konstruktér 494. Zkuste si to.
Několikátý článek na Seznamu na toto téma.
Je to paradox. Sociologům v soukormém sektoru trhají ruce a nabízejí horentní sumy. A přesto se mají zle. Připomínám, že tarifní platy jsou na celé vš vždy stejné. Pracuji na vš, mám tarifní plat, pokus má o mou expertýzu zájem někdo ze soukromého sektoru, uzavřu s ním přes mou fakultu smlouvu. Říká se tomu hospodářská činnost. Je tam hodně peněz, které musí investor zaplatit za použití vybavení vš (tam na filozofické ušetří) a pak daně apod. a zbytek si můžeme vyplatit na doměnách. Na filozofické to jde určitě také.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Tento článek je hrozný nesmysl.