Nechápu to a je to pořád dokola. Ano, děti jsou nejvic ohrožené a kdysi to byla dětská nemoc, než se začalo očkovat. Dneska? Co ty zástupy nepreockovanych dospelich starších 30 let s vyvanulou imunitou? Kdo patří mezi těch 90% chráněných obyvatel? Mrkněte, kolik procent dospělých nakažených bylo v roce 2019.
Taky jsme tohle řešili a města a úředníci k tomu přistupují různě. Moje děti, které mají nahlášeny trvalý pobyt stejně jako já u nasich, platit nemusí po doložení pobytu v zahraničí. Manžel platí v jinem městě už 10 let a jediná možnost, jak se tomu vyhnout, je údajně odhlášení trvalého pobytu. Bylo by fajn to nějak sjednotit, protože v zahraničí zije spousta lidí s dětmi a tohle je další nepříjemnost, pokud už si dam tu práci, oběhám úřady a vyřídím dětem oficiálně české občanství.
Nevím, jak v ČR, rodila jsem v Německu a tam je bonding standardní záležitost. Říkám si, co přirozenějšího by mělo po porodu následovat. To, jestli je dítě pridusene a potřebuje náhle ošetření je přece hned zřejmé a je treba to taky komunikovat s rodickou. Jinak odběry a další měření můžou chvíli počkat, zvlášť když je to vyslovne přání maminky.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nedivím se, žádné prezentační schopnosti se u žáků nepodporují. Začíná to už na základkách. Tremy se člověk zbaví jen tréninkem a pozitivním motivovanim. Dceři na zakladce v Německu bylo přímo řečeno, že na svém studu mluvit před ostatními musí zapracovat, protože jedna věc je mít vědomosti a druhá, jestli je dokáže prezentovat a stud je vnímán jako problem. Pro introverty je takový přístup samozřejmě dost nepříjemné, ale pozitivní vliv na většinu je prokazatelny.
1 odpověď