Takže podle redakce když byl produkt v uplynulych 30ti dnech v akci, už podruhé během této doby být znovu v akci nemůže? Protože přesně takto to chápu když je teď v akci fidorka za 8.90 a malým písmem pod tím bude napsáno "nejnižší cena v posledních 30ti dnech 8.90". A klidně budu akceptovat i skutečnost, že zrovna teď je fidorka za 9.90 tedy o korunu dražší... Protože co mi po tom, že jsem v posledních 30ti dnech prošvihl možnost mít ji za 8.90? Kupují to teď, a může to být třeba o korunu dražší než posledně v akci. Ten článek mi přijde tak nějak celkově o ničem.
Proč jsem si doteď myslel, že fidorka stojí pětikačku? Asi jsem si ji už dlouho nekoupil. A za skoro dvacku to ani nehodlám měnit. Takže jedině jestli bude zase v "akci".
Tyhle tyčinky jsou prodávány v igelitovém sáčků po 6 nebo 12 kusech, u vnitř jsou zabalené jen v obale který není svařený, fotka je hrozná ale vypadá to na jehlu která patřila k nějakému stroji a ulomila se. Je to zlé to je jasné ale bohužel je to možné když něco vyrábějí stroje musí se počítat s tím že se díly rozbíjejí, určitě tu jehlu potom hledali ve výrobě ale ti zase neví u kterého kusů to bylo a kam až ten kus doputoval takže akorát to nahlásili ve filiálce a vyměnili díl. Je to jako když jsem si koupila českou paštiku a v ní byl celkem velký kus skla, bolelo moc když jsem do toho kousla a ještě mi to pořezalo pusu a musela jsem si s vnitřní strany tváře vyndavat odlomené sklo šlo to hodně blbě a děsně to krvacelo a u toho to tedy vůbec nechápu jak se dostalo sklo do paštiky
Ve výrobě jsou na takových linkách tak citlivé průmyslové detektory, že zdetekují i zlomek ocelové špony nebo ocelovou kuličku o průměru 1/4 mm. Navíc se během výroby pravidelně testuje jejich funkčnost. Takže zapomeňte na teorii o tom jak se to tam dostalo čirou náhodou že stroje.
A zavést pravidlo 3x a dost. Třikrát porusis zákon, dostaneš pokutu a odebrat licenci. U nás jsi s prodejem skončil
Aha. Tak jednoduché to je? Takže zaseknem třeba Penny a sdělíme mu, že v ČR skončil. A ty lidi na dlažbě pak bude řešit kdo? Kolik jich tak může být? Deset? Dvacet tisíc? Aha, tak to nikoho zajímat nebude. Oni už se nějak protlučou.
Nevím proč, ten titulek opravili, ve chvíli. kdy jsem článek četl já, tam bylo to, co jsem uvedl. Víte, ono článek na netu se dá opravit - na rozdíl od článku v tisku...
Původní verzi nadpisu s uvedením že se jedná o australské jutubera má ještě doteď (1.11.24 8:10) nakešovaný Google a ukazuje to takto v aplikaci zprávy od Googlu. Takže ano i já se nad tím pozastavil proč čtu o jihoafrickem týpkovi když byl v nadpise na který jsem klikl zmíněn australský.
22
Sledujících
0
Sleduje
22
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Pokud chce Ruska národní banka znovu zvýšit základní sazbu nečeká stagflaci.
Čeká hyperinflaci.
Rozdíl je v tom jak rychle se znehodnotí měna.
Důvody jsou nasnadé:
* Rusko vyrábí především zbraně, které shoří na Ukrajině.
* Přitom pouští do ekonomiky obrovské množství peněz za které ale není co nakoupit, protože dovozy jsou blokovány.
(Pamatujete jak se tu psalo, že Čínské banky přestaly přijímat Rubly?)
* Rusku se snížil objem vývozu, když přišlo o klíčový evropský trh.
Výsledkem je obrovské množství papírků jímž se říká peníze a malé množství zboží.
Může to skončit buď
* zvyšováním sazeb, což určitou dobu pomůže odsávat volné peníze z trhu. Ale nad 20% to blokuje rozvoj ekonomiky a přivádí k bankrotu obyvatelé s hypotékou.
* Úředním omezením výběru peněz
" Měnovou reformou, která vklady znehodnotí.
Sumárně se všem těm variantám říká bankrot
4 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Jako, má to hlavu a patu, ale nevěřím že šéfka ruské centrální banky neví o čem mluví a jen tak tlachá, v obavě aby nebyla "vypadnuta" z okna...
1 odpověď