Situace:
Redakce zveřejní bulvární článek o tom, jak jedna paní zle v soukromé zprávě komentovala ňadra jiné, která na tom základě rozvířila diskusi. O pani jedna se mluví, o paní 2 také, článek lidé čtou a diskutují pod ním.
Redakce, paní 1 a dokonce i paní 2 na tom profitují. A pak přijde ještě paní redaktorka kázat o morálce.
Úsměvné.
Já se jim nedivím, narodit se v Bangladéši, tak prchnu taky. My si tu žijeme královsky na úkor lidí z dalekých koutů planety. Většina těch levných, polyesterových hadrů, které si Evropan s pocitem skvělého úlovku za hubičku koupí, pochází z Bangladéše, kde to ve fabrikách LIDI šijou v naprosto nelidských podmínkách.
Každý na to má svůj názor a když je člověk vidět, musí počítat s tím, že se k němu lidi budou různě vyjadřovat a i závistivě hejtit - to je úděl influencerů. Ale každý, kdo vidí, musí z fotek (i kdyby jen hluboko v mysli) uznat, že obě makají, vypadají pěkně, zdravě a kdejaká ženská by raději v 50-ti vypadala jako ony, než jako nějaká neupravená, obézní paní, což je docela častý úkaz. Takže jo, jsou inspirací, že v 50-ti je možný být pěkná 👍 a je to hlavně o sportu a stravě. Tyhle těla žádná plastická chirurgie nevymodeluje a kdyby drobná pomoc? Proč ne? Žijeme v 21. století. 🙏
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Člověk to tu čte dnes a denně: chov velkých, pro člověka/okolí potenciálně nebezpečných plemen by měl být regulovaný státem, jako to funguje třeba u pořízení zbraně.
1 odpověď