Pro získání kvalifikovaného pracovního místa musí cizinec umět jazyk a složit nostrifikační zkoušku, aby jim bylo uznáno vzdělání z jejich země. Pokud toto nezvládnou, tak na pozici podle svojí kvalifikace nemůžou pracovat. Pokud nebudeme vyžadovat k uznání vzdělání zkoušku, jak poznáme, zda je to vzdělání odpovídající? Pokud nebudou rozumět, jak se domluví s kolegou, pacientem, zákazníkem? Nevím, co na tom experti nechápou.
To si ale musíte vyřídit s lékařem, aby vám do receptu napsal takové dávkování, aby to bylo možné vydat. Lékárník může vydat léky na 3 měsíce. Pokud lékař napíše na delší dobu, musí lékárník počet balení pokrátit. Důvod je jednoduchý, pojišťovna balení navíc neproplatí. Myslíte si, že cena léku jde za lékařem? Ne, neproplacené léky zaplatí lékárna. Pokud chybu udělá lékárník, tak on. Proto jste nedostala vše, co bylo předepsáno a není to tím, že si lékárník myslí, že je víc než doktor. Jen nechce platit za cizí chyby.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Nechápu, proč se u soudu řeší a navíc zveřejňuje soukromá konverzace mezi manželi? Měla jsem za to, že předmětem žaloby je poskytnutí informací z církevní žaloby, ne to, kdo je víc tolerantní k úchylkám druhého z manželů. Měla by se tedy nanejvýš řešit konverzace mezi paní Kuchařovou a pánem, co články v bulváru napsal (neříkám mu novinář, byla by to urážka všech, kdo tu práci dělají dobře).