"Dle statistik máme 380 policistů na 100.000 obyvatel, což je jedno z nejvyšších čísel v Evropě. " ... takže na 60t by jich mělo být 228. i když je jasné, že všichni nemůžou být na ulici, a třeba u vás je menší zločinnost, tak 6 proti 228 je moc. Asi jde o to nalézt, kde je těch 222 ztracených policajtů.
5,5 to je koeficient na jednoho člověka 24/7 to znamená že jedna dvoučlenná hlídka je na 24 hodin 7 dní v týdnu ve skutečnosti 11 lidí.
Tak toto jsou hodně dobře lidé placení z našich peněz a mají tyto věci v malíčku.
Petr Mlsna (* 13. listopadu 1978[1]) je český právník, politik a vysokoškolský pedagog, od prosince 2012 do července 2013 ministr bez portfeje a předseda Legislativní rady vlády ve vládě Petra Nečase jako nestraník. Od prosince 2020 předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
Tomáš Prouza (* 30. dubna 1973 Ostrava)[1] je český ekonom, v letech 2004 až 2006 náměstek ministra financí ČR, v letech 2014 až 2017 státní tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR a v letech 2016 až 2017 koordinátor digitální agendy ČR. Od února 2007 do svého jmenování státním tajemníkem působil ve Světové bance, do října 2012 v Praze jako expert pro oblast finančních služeb, později jako seniorní expert v americkém Washingtonu, D.C., bývalý člen ČSSD. Od října 2018 se stal prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a od července 2020 viceprezidentem Hospodářské komory ČR.
Těch to se zeptejte,více odpovědnější lidi , nevídím .Nic víc k tomu nepíšu.
Petr Mlsna je placen z našich daní. Tomáš Pouzar je placent soukromím sektorem, přesněji příspěvky, členu (firem, osvč), penězi které svaz nebo komora vydělá na základě svojí poradenské a další činnosti.
Spíše než házet vinu na FAČR bych viděl větší příčinu ve fungování naší slavné LFA, která řídí profi fotbal a která se na mezinárodní úrovni může chlubit výbornou reprezentaci "našich" klubových zástupců. Ale realita je úplně někde jinde, jen se podívejte na sestavy naší Top 3, Plzeň shání útočníka a koho sežene? Kde jsou ty naše akademie, kam se strkají peníze nás všech? V hokeji jsou aspoň ještě zahraniční kvóty, kde až po odehrání X sezón se hráč již nepovažuje za cizince.....
Kvóty na cizince jsou i ve fotbale. V nominaci na zápas nesmíš mít víc jak šest cizinců mimo EU. P.S. číslo nehodnotím jen říkám že tu kvota je.
Okruh mel byt uz davnoa davno jsme na nem meli jezdit. Kdyby nebylo ruznych spolku jako Deti Zeme nebo samozvancu, co si masti ego, uz davno po celem okruhu jezdime. Az se bude stavet, bude x-krat drazsi nez mohl byt. Rozdil ceny by meli zaplatit ti, kdo to vse brzdili.
Praze velmi chybi most pres Vlatavu v oblasti Suchdol - Brezineves. Vsichni z okoli jezdime pres Prahu. Kolony a kolony, exhalace, cas, des.
Kazda stavba by mela mit max rok pro posouzeni vsech nazoru a konec. Neni mozne, aby stale nekdo stavbu brzdil novymi a novymi vymysly a soudnimi spory.
A zapoměl jste na lidi, co si skoro zadarmo koupili pozemky vedle budoucí dálnice (ta dálnice už byla v územní plánu). Teď tam mají domy. A brečí, že budou mít dálnici za domem.
Já to také viděl. Co tam tedy uprostřed dělal Panák ? A proč by VAR zkoumal ofsajd, když už tedy byl odpískaný ? A proč pomezní nemával když tedy ofsajd ?
Rozhodčí akci pouští, protože to z jeho pohledu nebylo na 100% jasné. Po konci akce zdělí svůj názor. Pokud je to gól zkoumá to VAR. Pokud akce končí faulem nebo rohem. Platí verdikt rozhodčího. Tedy pokud to zvedne ofsajd pokud ne tak přímák nebo roh. Pokud je tam faul a odmávaný ofsajd. Tak hlavní může udělat i kartu. A to v případě, že netrestá změření akce ale intenzitu zákroku.
To že v naší zemi jsou děti a mladí lidé, kteří jsou kvůli penězům v nevýhodě je pravda. Pak je pravda, že kvůli tomu stát ve výsledku přichází o peníze. Ale řešit to plošnou dávkou je nesmysl. Souhlasím s autorem, když s tím chce někdo něco dělat. Měl by se zaměřit na sociální stipendia nebo rozvojové kurzy. Další možnost je podporou podnikání přes úvěry od státu. Místo toho abysme dávali dotace měl by se celý systém dotací přestavět na bez úročné půjčky a slevy na daních pro začínající podnikatele.
Podotýkám, že již více než 50 let jsem fanouškem Viktorie (Škodovky) Plzeň, ale přesto nemohu s oběma rozhodnutími VAR ve prospěch Viktorky souhlasit. Ano, v obou případech šlo o dotyk míče o ruku. v obou případech nebyla ruka u těla. Ale copak tvůrci pravidel neví, že k běhu, skoku apod. patří i pohyby rukama? To opravdu chtějí, aby hráči měli pořád ruce připažené nebo za zády? Jako ruka by měly být pískány pouze VĚDOMÉ pohyby rukou tak, aby jí byl zahrán míč. A ty jsou právě nyní díky VAR odhalitelné od pohybů nevědomých, vyplývajících ze setrvačnosti. Nemá smysl se rozhořčovat nad rozhodnutími rozhodčího nebo VAR, ta byla plně v souladu s pravidly, ale chybu je nutno hledat v pravidlech. A tato situace by měla vést k zamyšlení pravidlové komise FAČR nad tím, zda by se pravidlo o hraní rukou nemělo revidovat.
Pláčete na špatném hrobě. Tohle je v gesci FIFA. Její pravidlová komise určuje výklad pravidel. Kontinentální a národní asociace může určit jen upřesnění. Nebo drobné změny pro jejich soutěže. Pravidlo o ruce se vždy přebírá od FIFA
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
To ale muselo dát hooooodně práce,sesmolit takovou hloupost.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Děkuji že říkáte jakou práci vám dalo napsat 51 písmen, jednu čárku, jednu tečku a šest mezer. A že sám uznávate jakou to má váhu. Tak příště možná zvládne tě i tu sedmou mezeru.