Vím, že spousta z vás tohle pochopit nechce, ale opravdový důvod tohoto konfliktu se dozvíme až za nějaký delší časový úsek. Dnes jsou tyto strany v konfliktu a tu svojí pravdu mají obě. Co lze ale brát jako fakt je, že RF bere II WW jako Vlasteneckou a vítězství nad Hitlerovským Německem za hodně srdeční záležitost. Pokud jim tam na oslavu do Moskvy něco hodí, tak se konec tohoto konfliktu asi urychlí.
Jakou pravdu, že mají russáci? XD
A za menší peníze. Žádný občan země, s neuvěřitelným nerostným bohatstvím co si 100 let potápí svojí povahou nemá nárok na prosperitu země kterou vybudovali naší praotcové pro NÁS!!!! Jste zhypnotizovaní propagandou. Ano!! Já a doufám že i VY jsme dědicové desítek trpících generaci co bojovali za Čechy!!!! Nemáte právo to zahodit pro Ukrajince!!!! Legionáři neprošli peklem, aby pak jejich zemi a bohatství (včetně pracovních pozic) vyžíral Ukrajinec ze země plně minerálů a nejúrodnější půdy v Evropě!!!!! Jenom protože si svoji zemi umí akorát tak rozkrádat!
Kde kdo bojoval za čechy? Jediný v čem češi umí bojovat je hokej a piti piva
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Pokud chcete diskutovat, diskutujte slušně. Jinak zrovna vy jste zářnou ukázkou té jedné jediné pravdy, bohužel omezené na jediný "správný" názor. Pokud někdo nesouhlasí s bezbřehou pomocí cizímu státu na úkor vlastních občanů, nemáte žádný rozumný argument, než že je proruský. Nesuďte lidi které neznáte. Já vám váš názor neberu a svůj nevnucuji. A pokud bych se chtěl s někým otevřeně bavit na jakékoli téma, vy to rozhodně nebudete.
Hezký den.
1 odpověď
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
VIdíš, někde neslušnost bote? 😄 Našim občanům se daří dobře a cpe se jim sociálně až dost. A TO TADY NENÍ ŽÁDNÁ VÁLKA. RADŠI SE VRAŤ NA ZÁKLADNÍ ŠKOLU A DOUČ SE DĚJEPIS KOLABORANTE