Schválit vše pro ukáčka to jde hned,a tohle ne? Jestli budou pokuty tak ať si to zaplatí. Na to by měl být zákon . Co tyhle lidi zmrvjej ať si to taky vyžerou.
No tak tenhle rádoby herec to zase rozsvítil. Z kdejakýho prkenýho,bez špetky talentu rádoby herce z ulice udělal bulvár hvězdy a podle toho to taky vypadá.
Takže zbytečným žoldákům opět přidáme. A většinu důchodců co celý život dělali a nemyslím tím papaláše,tak ty odrbeme. No prostě žůžo vláda. Doufám že budou vládnou navěky,jako v Korei Kimové.
A stejně se má zachovat i srabácká EU. A pomeranč se svlékne z kůže a udělají z něj džus. A vůbec nejlepší na tom je to USSA doporučení ať nikdo cla nezvedá. To fakt můžou vymyslet jen tam a v Rusku. Jeden větší tupec než druhý.
A války chtiví židi a Trumpeta je můžou mít? To jsou státy které by bez válek neexistovali. Jen ať to tam chumli pustí,víc za ho.no už to stejně stát nemůže.
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Teď je asi Trumpeta zralej. Místo vybírání cla od Číňanů přichází denně o miliardy za ropu. Asi je jeden z těch co taky nechce slevu zadarmo.
1 odpověď