A bylo to natočeno opravdu v tom daném kravině? Zkontroloval to někdo před uveřejněním tohoto videa? Není to jen aby byla větší sledovanost a hlavně diskuze, Nechce se mně věřit že je to autentické. V dnešní době mají už zemědělci daleko lepší ustájení krav, moderní dojírny, krávy mají čipy, jejich zdravotní stav je sledován on line na počítači.
Její působení na statistice jsem zažila osobně. Nevím co analyzovala, ale dlouho jsem jí předkládala tzv. výkaz o stavu a pohybu základních prostředků ve sledované organizaci. Naprosto tomu nerozumněla, měla tabulku podle které si vše odškrtávala. Smyslem celé její práce bylo všechny hodnoity sečíst na vytvořit výkaz za okres. Jinak měla stále v zásuvce otevřenou knihu a ve "volných chvílích" četla.
Článek, který nic neříká, takových proklamací jsme už slyšeli, konkrétně ale v něm nic není, chtějí zlepšit výběr daní, EET zrušili, jak to chtějí udělat? Kvůli ním vzniklo i nové ministerstvo, aby se necítili po volbách ukřivděni, prvně musí začít u sebe. Inu nejlépe se vychovávají děti u sousedů a každý ví, jak by se to mělo dělat.
Odhadování majetku má jedno úskalí, když si někdo před 10ti lety postavil dům, měl majetek v hodnotě cca 3 mil., do dnes v něm spokojeně bydlí, dál už do něj nic (kromě běžné údržby) neunvestoval a ejhle dnes má majetek v hiodnotě cca 8 až 10 mil. Pokud vím, tak Babiš je 100% vlastníkem akcií Agrofertu, a ten v době vstupu Babiše do politiky (r. 2013) měl vlastní jmění ve výši 59,5 miliard, v r. 2021 vykazuje vl.jmění 95,5 miliard tj. meziroční nárůst vl. kapitálu o 2,5%, což zase není až taková sláva. Tyto informace jsou běžně dostupné v obchodním rejstříku, kde jsou zveřejněny konsolidované rozvahy Agrofertu.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
To je zase blábol