Jak jako regulovat? Ty medvědi do přírody nepatří o nic míň než my lidé. To že si člověk zvykl na nějakou úroveň komfortu nám nedává právo kvůli tomu vyhubovat jiné druhy.
Jistě, chtějí také žít stejně jako potkani, krysy, myši a dokonce i viry, bakterie a podobní miláčkové. Tak si jich nevšímejme do doby než bude pozdě?
Myslela jsem, že je to hlavně o tanci a pan Maršálek v srovnání s Richardem Krajcem je jako nebe a dudy, absolutně to nechápu a je to nespravedlivé.Proč tam teda je porota, ta by měla mít hlavní slovo, jsou to odborníci.Pak ta soutěž ztrácí smysl.
Je o tom proč příznivci pana Krajča šetřili peněz a neposlali mu hlasovací SMS. Byli si jisti jeho postupem a teď se bouří proti ostatním podporujícím své oblíbence. Toť vše.
Já rozhodnně nejsem odborník na vaření, ale my jsme kdysi před 60 lety dělali "selskou omeletu" úplně stejně, akorát ze zbytku vařených brambor a s minimem tuku. To, co tady Kubíček předvádí, spotřebuje 2 dcl panenského oleje ...
A pokud paní Jeřábková navrhuje doplnit uzeninu, pak to zase připomíná francouzskou omeletu.
Pochopitelně obě tato jídla jsou vynikající a rychlá právě proto, že jsou ze zbylých brambor, které se osmaží narychlo a skoro nasucho.
Ano, selská omeleta, ale méně brambor aby byly všechny opečené, na konec smažení zalít rozmíchanými vejci, snížit teplotu.
Totální změna sociálního prostředí. V minulém režimu jsme se navzájem znali v celé ulici, Téměř všichni obyvatelé věděli o problémech i radostech skoro ve všech v rodinách, poněvadž bydleli ve stejném bytě dlouhá léta a byli zaměstnaní ve stejném podniku někdy i celý život. Setkávání a přenos informací s osobami v okolí rozšiřovalo povědomí o tom, co můžeme od daného člověka očekávat. To vše postupně padlo, teď už neznáme lidi bydlící o dvě patra výš. Při výletech do hor se očekávalo, že se i cizí lidé mezi sebou na stezkách pozdraví, teď už jsou i lidé, kteří pozdrav neopětují..
Vyskytuje se ještě demence presenilní, která je typická časným výskytem do věku 60 let. A pak senilní demence, která se vyskytuje u každého stárnoucího od 70 nahoru. Nejsou žádná pravidla jak se jí vyhnout, genetika je mocnější.
Příznaky jsou typické a projevují se takřka u všech stárnoucích lidí.
A pak vykládejte někomu, že po 60 ničím takovým ale v ů b e c
netrpíte.. che 😎
( .. a pozor, přichází to i dříve.. 😈 😇 )
Jsem stár 82 let a uvedené příznaky nemám - až na jeden. nestarám se o jaký den v týdnu jde a je mi to zcela jedno. Asi proto, že se nedívám na žádný seriál, stačí mi PC. Takže Alzheimer bude v devadesáti?
Pokud chcete opravdu předchazet rakovině, zrušte vyrobu hnojiv a dalších podobných příměsí do potravin. Ty prokazatelně ničí obranyschopnost a imunitu. Pokud toho nejste schopni, raději mlčte! Léčíte chemikaliemi něco co vzniklo zase nabytečným a nedobrovolným užívaním chemikaiemi
Jsem chemik, přes polovinu života jsem pracoval v závodu vyrábějícím průmyslová hnojiva, stýkal jsem se s odběrateli
-zemědělci. Zrušit výrobu hnojiv nelze, umřeli bychom hlady, poněvadž se do polí přestala vracet chlévská mrva. Už v 19. století byl dovážený čilský ledek k vyrovnání deficitu dusíku
a poněvadž byly z půdy vyčerpávané i stopové prvky důležité pro organismus, hnojilo se vápnem, mletým vápencem, postupně pak dalšími hnojivy. Problém není v používání průmyslových hnojiv, ale v jejich dávkování. Za socialismu byly plodiny v laboratořích UKZÚZ kontrolované
a státní normy byly mnohem přísnější než na západě, za vyšší obsah dusíku byly veliké pokuty. Na druhou stranu musím napsat, že obsah dusičnanů v ovoci a zelenině je mnohem nižší než koncentrace dusičnanů a dusitanů přidávaných do potravin jako konzervanty nebo ochucovadla.
Dusičnany se vyloučí močí, dusitany se v těle mění na nitrosaminy, které vážou hemoglobin, to je špatné. Podle zdravotníků průměrný občan konzumuje čtvrtinu přípustné dávky nitrátů v uzeninách, tvrdých sýrech atp.,záleží na tom, jaké množství zkonzumuje.
Bohužel se nám ta racionalita z myšlení Čechů nějak vytrácí, jinak by tak vysokou podporu nemohl mít Bureš. V podpoře Bureše není nic racionálního, rozumného, je to čistě o emocích. Tento "úkaz" nás táhne na Východ, který byl historicky vždy zaostalejší a chudší, než Západ Evropy. Z toho pro budoucnost České republiky nekouká nic dobrého. Doufám, že většina si zachová v Česku tradiční zdravý rozum a nepodlehne populistickým manipulacím.
Je to o emocích, které byly vyvolané postojem vlády k chudšímu většinovému obyvatelstvu. Za vlády ODS i Sociální demokracie bylo rozprodávání majetku státu i opatření chápána jako výsměch, proti následné politice ANO.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ochranky jsou asi všude na stejné úrovni.