Ano. Hledáme dělníka/dělnici na výrobní linku do třísměnného provozu, požadujeme angličtinu na úrovni alespoň B2 a bakalářské vzdělání ve strojírenském oboru a nabízíme 25.000 Kč hrubého a stravenky. Podobných nabídek je plný internet a na pracáku jsou ještě atraktivnější! Budou hledat dlouho. Zaplaťte pořádně a lidi budou!
A původní plošina nebyla udržovaná a shnila? A pamatuji se na pomníček vojína ččs. armády, zastřeleného tam v r. 1938. Byl v předzahrádce na levé straně, když se šlo na hrad. A asi po dvou letech jsem ho chtěl ukázat vnoučatům a byl pryč a nikdo z místních mi tehdy nebyl schopen říci, zda ho někdo zničil, nebo musel být odstraněn. Dopadl jako busta prezidenta Beneše a Pamětní kniha v átriu Bílé růže v Č. Krumlově.
A kdy zmizela ta busta z hotelu Růže?
Celou tu ruinu dával přes dvacet let dohromady spolek vedený panem Kovačičinem z ČB. Odpracovali tam bezplatně spoustu času, postavili i tu původní vyhlídkovou plošinu a sehnali na to vše i peníze. Nikdy jsem neslyšel ani nečetl, že by do toho obec Přední Výtoň jako vlastník něco zainvestovala. Pak přišlo nové zastupitelstvo a nový starosta, spolek byl shledán nežádoucím a skončil. Mouřenín splnil úkol, mouřenín může jít.
Nevím jak u Vás, ale já když jedu cca 25km do práce, tak jedu po silničních projektech hrazených z peněz EU. Vypadají moc hezky a cesta do práce je díky tomu rychlejší a bezpečnější. Hovořím o Středních Čechách, trasa Čáslav - Kolín. Jo a u tchána ve vesnici mají za EU peníze zrekonstruovaný rybník.
Ano, z toho bilionu se nějaká část použila i na rozumné věci. Rozhodně to ale nebyla většina.
Poláci si sice postavili celou dálniční síť, ale my jsme se díky evropským dotacím stali světovými premianty v počtu rozhleden, cyklostezek, vesnických muzeí všeho možného, akvaparků, lyžařských areálů a hlavně různých čapích hnízd. Jiné země si stanovily jen 3-4 klíčové programy a do nich nalily všechny peníze. U nás chtělo každé ministerstvo vlastní finanční europašalík, takže programů bylo asi 16 (nejvíce v EU) a rozfrcali jsme vše v drobných.
Píše se, že není reálné, aby se to stihlo, tak nevím, kdo z nás dvou nedokáže pochopit psaný text.
Rozumný autor, který nehledá senzaci a nechce provokovat čtenáře k reakcím typu "opět na poslední chvíli", by za takové situace vůbec nemohl zmiňovat navrhovanou účinnost k datu 1.1.2025 ani s poznámkou, že to není reálné. Mohl by psát nanejvýš o tom, že sněmovna ZAČNE PROJEDNÁVAT (a i to jen pod podmínkou, že bude schválen navržený program) vládní návrh novely.
Tento komentář byl smazán uživatelem.
Článek jsem četl. Píše se v něm, že se to "možná nestihne". Fakt je, že se to v žádném případě stihnout nemůže, což měl autor vědět. O tom byl můj příspěvek, ve kterém jsem do nikoho nekopal. Kopla jste si Vy do mne, ale to mi nevadí. Osoba Vaší úrovně, které chybí schopnost logického myšlení a pochopení psaného textu, mě urazit nemůže.
Pane Mikulecký, dobře jste situaci popsal. Pravděpodobně tento článek tady dlouho viset nebude.
Dodnes také nechápu, proč velký a slavný Kurdistán velmoci rozdělili mezi okolní státy. Kdyby tam měli Kurdové alespoň autonomii.
Situaci také nepřispívá zabírání stále dalších částí Golanských výšin Izraelem.
Fakt nechápete, proč velký a slavný Kurdistán Britové a Francouzi po 1. světové válce rozdělili na 4 kusy? Právě proto! Nemohli tam připustit vznik silného státu. Potřebovali tam zasít trvalé spory a konflikty, ze kterých by mohli těžit. A to se jim podařilo.
Blábol. Ve sněmovně není nový zákon o účetnictví, ale pouze novela starého a ta jde teprve do prvního čtení, takže její účinnost od 1.1.2025 je naprosto vyloučená. Je spíše otázkou, zda to vůbec tato sněmovna ještě stihne projednat, protože tam jsou stovky jiných návrhů zákonů, na kterých bude mít vláda mnohem větší zájem.
V konfliktu na Ukrajině jsou podle všech zpráv rozhodující drony, rušičky, protivzdušná obrana a raketové vojsko. Nic z toho nemáme, ale budeme kupovat stíhačky F35, hlavní bojové tanky a francouzská děla Caesar, která Dánové kompletně darovali Ukrajině a tam se naprosto neosvědčila, protože fungují jen v laboratorních podmínkách. Opět se připravujeme na minulou nebo dokonce předminulou válku.
Zjevně nejezdíte po ČR, třípruh je třeba prakticky kolem každého města, kolem kterého dálnice vede. A pokud jde o Přerov, je to statutár město, kolik máme v čr měst kolem 50 tis obyvatel a víc, dvacet? Takže ano, z hlediska českých poměrů je Přerov větší město.
Kolem kterého města je na obchvatu dálniční třípruh? Poučte mne, prosím! Brno - je jen kousek, teprve se staví. Ostrava - není. Plzeň - není. Olomouc - není. Ústí nad Labem - není. Hradec Králové - není, nově České Budějovice - není. Kolem Karlových Varů, Pardubic, Jihlavy a Zlína dálniční obchvaty nejsou. Jestliže nejsou kolem statisícových měst, proč by měl být kolem padesátitisícového?
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
V článku chybí jedna drobnost: Šlo o staré sovětské letadlo TU154, které nemělo ani obyčejné GSM, které bylo v roce 2015 už v každém autě střední třídy. Proto se v mlze netrefili ani na ranvej a protože nevěděli, jak je daleko, tak nemohli rozumně řídit sestup. Posadit do takového letadla celou politickou, vojenskou a kulturní elitu národa je šílenství.