Jenže ti, co hlasovali, často nejsou ani na světě...
Navíc nám před vstupem lhali.
Lidé si mysleli, že přijetím eura budeme mít stejnou kupní sílu, jako původní státy eurozóny...
To bychom ale nesměli mít východní platy...
Propagace vstupu do unie jasně říkala, že se budeme mít jako Řekové a v tomto se to vyvíjí slibně
Proč musí učitel u tabule pořád blábolit o něčem, co dnes v sekundě vyjede každý průměrný chatbot? Všechno je to otázka informací, technologií a financí. Dřív měli informace k dispozici zejména učitelé, dnes je může mít každý žák a student ve stejném rozsahu a kvalitě ve svém mobilu nebo tabletu. Pomocí hypertextových odkazů ve Wikipedii nebo Kiwixu lze nastudovat jakékoli téma i s kontextem a souvislostmi. Možný je i výklad a správná interpretace obsahu, pokud není zřejmý jeho přesný význam. Buď se dá doptat dobrého chatbota, nastudovat online zdroje z referencí nebo zadat pokročilý dotaz do vyhledávače. Možností je mnoho. Takto si lze osvojit téměř každý tematický celek, zvláště pokud jde o popisné vědy. Jak je z textu výše zřejmé, až 80 procent školních procesů lze už dnes efektivně nahradit používáním moderních elektronických prostředků a jejich aplikací. Digitální obsah má mnohé výhody. Pomocí hypertextu lze obsahem brouzdat kontextuálně, najít potřebné souvislosti a vysvětlit obsahové nejasnosti. To bývá častý problém při frontálním výkladu, a proto se žáci často tak málo naučí a i to málo rychle zapomenou. Pokud má žák k dispozici psaný obsah výkladu, tak má větší šanci na osvojení látky než při pouhém pasivním poslechu téhož obsahu. Důkazem je, že básně se učíme z knih ne poslechem. Uvádím školství jako příklad systému, kde je vykazováno za mnoho peněz málo výsledků. Podobná nekvalita a neefektivita je podle mě ale téměř v celém státním sektoru. Racionalizací procesů by šlo ušetřit až půl bilionu ročně. Tyto peníze by se pak nalily do ekonomiky, a tak by jí pomohly.
Pak by stačil drobný výpadek technologií řekněme z důvodu jakékoliv katastrofy a lidé se vrátí zpět na stromy.
No pár takových jako Vy, je pro řemeslníky zlatý důl, ale moc jich není. Převážně si zkouknou návod na netu, práci provedou a řemeslníka zavolají, až jsou v koncích.
... jsou v koncích.Právě tady většina začíná nadávat na drahotu řemeslníka, řešení bez samodomo pokusů vychází mnohdy levněji, než když se opravuje po pokusu opravit
Spíš je zajímavé, že samoplátci nejsou. Ukazuje to, že lázně jsou pro lidi důležité jedině, pokud je to svým způsobem zároveň i dovolená zadarmo.
Pobyt na 3 - 4 týdny není tak úplně nastaven pro zaměstnance, kteří mají 4 - 5 týdnů dovolené. Navíc pobyt v lázních je cenově na úrovni slušné týdenní dovolené celé rodiny.
Co to jako má být? To už můžete rovnou napsat článek, kolik stojí měsíčně děti, a že dráž vyjdou ty rozežrané, rozmazlené a nemocné…
Jinak VŠICHNI čistokrevní psi trpí z podstaty věci dědičnými chorobami. Ty s papíry nevyjímaje. Pokud někdo nechce běhat po veterinářích, měl by si pořídit vořecha. Nejlépe z útulku, protože tím zároveň udělá dobrou věc.
Vořech na to,aby oštěkal území, které má na úplně stačí a navíc se jim vyhýbají problémy těch čistých
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
A zrovna takovou pokutu by měl dostat posudkový lékař. Ty toho žadatele kolikrát ani nevidí, rozhodnutí dělají na základě nějakého lejstra.
3 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Je na každém, kolik informací dodá svému praktickému lékaři, který následně vydá,,lejstro" pro posudek. To , že posudkový lékař vychází z doloženého spisu a nemusí vidět žadatele vidím jako správné, není takový prostor pro korupci.