Je vidět, že to je snášenlivý člověk, když projevil vstřícnost k setkávání členů metodistické církve. 🙂
A pokud na té zahrádce nepěstuje nic k jídlu, tak je to asi v pohodě. 🙂 Viděla jsem totiž v jednom dokumentu o české archeologii, že rostliny dokáží vytáhnout živiny z dost velké hloubky a že se toho využívá při leteckém tipování nových lokalit. Rostliny takto označí dokonce i pravěké hroby, neboť na nich rostou sytě zelenější a statnější. Výzkumník tam dokonce v nadsázce prohlásil, že jíme chleba z těl našich předků. Zní to dost drsně, ale je v podstatě to tak je. :-)
A proč by tam nemohl pěstovat zeleninu?😱
Je zvláštní, že za posledních 100 let se počet bytů prakticky zdvojnásobil. Lidí je tu ale stále víceméně stejně. Čím to je, že nemáme kde bydlet? Asi za to může z části stěhování lidí do měst a chátrání budov na vesnicích. Ale může to být jedin důvod? 🤔
Zeptejte se správce v kterémkoliv paneláku, kolik je tam prázdných bytů. Budete se dost divit.
Už nějaký čas uvažuji, že něco podobného postavím na naší broskvoni. Poslední léta jí zdolá jeden nebo dva mrazivé dny na jaře a stromek je na nic. Už jsem jí postavil i fóliovník, ale nepomohlo. Možná skleník by pomohl.
Foliovnik nepomůže. Mráz projde fólií a zůstane uvnitř. Musel byste uvnitř přitopit alespoň svíčkou pod terakotovým květináčem. Nebo přes tu fólii při hrozbě jarních mrazů přehodit ještě nějakou izolaci, bublinkovou fólii nebo mirelon apod.
5
Sledujících
0
Sleduje
5
Sledujících
0
Sleduje
Super! Já myslel, že na to přijdou arabští vědci a ejhle - oni zase Židi. To je k nevíře.
1 odpověď
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Arabové měli rozvinuté vědy všeho druhu v dobách, kdy Evropané sotva slezli ze stromů. Jenže křižácké války vrátily arabské dějiny o stovky let zpět a islám už to jen dorazil...
1 odpověď