Těmto rádoby stranám nejde o nic jiného, než se dostat do parlamentu, kde stejně nic nevytvoří, ale pěkně si čtyři roky budou zadarmo plnit bříška a kapsy. Jinak proti ním nic nemám, jen mi přijde zbytečné v tak malém státě mít tolik politických stran. V USA jsou Republikáni a Demokraté a funguje to.
Bohužel článek tendenčníi pro tuto dobu, který vůbec nepoukazuje na pravý problém. Dnešní rodiče umetaji dětem cestičky a řeší vsechno za ně. Jenomže to je asi ta nejhorší možná příprava do života. Dnešní děti si myslí, že problemy bude neustale někdo za ně řešit. Dusledek je, že mnohe děti místo přípravy do školy tráví čas na mobilech, PC anebo se připojuji na distanční výuku třeba během výletu nebo z vlaku apod. Jenže až budou dospělí, nikdo problémy za ně nevyřeší. Nespokojeni rodiče by meli zpytovat hlavně sami sebe. Když porovnám úroveň znalostí současných děti a co jsme museli umet jako děti, tak někteří dnešní jednickari by meli trojky a trojkari by meli problem aby nepropadli. Vysoké sebevědomí jim nepomůže. Jsme maly narod a nemuzeme plytvat talenty jako USA nebo VB, kteří maji absolventy škol s chabymi znalostmi a dovednostmi. Lituji dnešní učitele, kteří jsou pod obrovskym tlakem rodičů. Ale zadarmo nic neni a když chce student uspět, musí vyvinout úsilí a take musí mít genetické předpoklady. Ne každý může absolvovat výběrovou školu. Na druhou stranu je velký nedostatek šikovných řemeslníků, kteří nemaji o praci nouzi a jsou navic velmi dobře zaplaceni.
Plně s vámi souhlasím, v šedesátých letech byly příjímačky taky z hlediska žáků těžké, obvzláště na průmysl. školy jako elektrotechnické nebo stavební. Do studia se dostali žáci průměr zkoušek 2,5.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
A co jste dokázali vy "umělci"