Tak vypište sbírku. Dejte tomu nějakou reklamu, ať o tom lidi ví. 100 mil z nesmyslnou nemocnici, tunel, 100 mil nevrácená dotace na ten jeho toustový chleba, Hamáček vybílil sklad minulé jaro, škoda 62 mil a v neposlední řadě nákup předražených pomůcek za miliardu a to je jen za poslední dobu a nikdo žádná zodpovědnost? A tak můžeme počítat dál. To by už nějaká zvířata nakrmila nebo ne?
To je poslední kapka, tak kvůli nějakým estébákům, co rozkrádají veřejné finance, vyhazují stovky milionů oknem, budeme utrácet vzácná zvířata a uvaříme je potřebným ne, jako o hladomoru? Čert nám byl dlužný toho čobola a hanba jeho voličům, co to musí být za lidské zrůdy. Tak holt sbírky no, lidi se musí složit, aby nám alespoň něco po tom estébákovi zbylo. Doufám a věřím, že za tohle zaplatí.
Klinický vývoj vakcín trvá 8- 16 let. Hlídá jej mnoho úřadů, pečlivě se hodnotí negativa. Náklady se vrátí jen ze 40 procent, při tak dlouhé době vývoje. A nikomu není divné, že tyhle měli hotové za půl roku a dovolí si to ve velkém píchat do stovek milionů lidí, aniž by se báli hromadných žalob a odškodnění, které by mohly tyto velké firmy zlikvidovat?
Ve skutečnosti je to zcela přirozený nárůst chřipek, který souvisí se sílící chřipkovou sezónou. Ta jako každý rok po dlouhá tisíciletí vrcholí na konci února. Pak odezní a v září se objeví znovu,
Formulace “hlásí nárůst počtu obyvatel, u kterých byl naměřen výskyt údajné nemoci covid-19″ je zásadní, protože ve skutečnosti nejde o nakažené, ale o pouze naměření testem.Křivka chřipek, kterou vlády vydávají za covid, poroste do března. “Do té doby bude přibývat nemocných i kdybychom se stavěli na hlavu.”
Ačkoli ústenky a další ochranné osobní prostředky představují určitou formu prevence při péči o nemocného, z hlediska ochrany populace nejsou příliš efektivní.
Kouření zvyšuje riziko onemocnění, stejně jako riziko výskytu závažnějších příznaků. Kuřáci proto zodpovídají za velkou část nárůstu případů během epidemií.
Jelikož se chřipka šíří rovněž kontaminovanými povrchy, jejich čištění a dezinfekce představuje rovněž formu prevence. Efektivní je používání alkoholových čisticích prostředků, přičemž kvartérní amoniové soli prodlužují ochranný účinek.
Zavírání škol, kostelů, divadel apod. během pandemií zpomalilo šíření viru, avšak na celkovou úmrtnost nemělo přílišný efekt. Není jisté, zda omezení veřejného shromažďování ve školách a na pracovištích sníží přenos chřipky, jelikož nakažení se jen přemístí jinam a navíc podobná opatření mohou být v očích veřejnosti velmi nepopulární. Naopak, je-li nakaženo malé procento osob, jejich izolace zřetelně redukuje riziko dalšího šíření.
Podle dlouhodobých sledování (surveillance nad onemocněním chřipkou) je každoročně nakaženo virem chřipky cca 33 % obyvatel, z nichž 26 % onemocní, z toho je 1 % hospitalizováno a z hospitalizovaných v důsledku chřipky (její komplikace anebo na základě preexistujícího onemocnění) zemře zhruba 8 %. Prevalence chřipky na světě má dva vrcholy, na severní i jižní polokouli je doba chřipky jiná (spojeno se zimním obdobím).Vyskytuje se často spolu s jinými virovými respiračními onemocnění typicky od podzimu do jara. Virus cirkuluje v populaci a její část má proti němu protilátky.
Copak ten vir neví, že nesmí do jiného okresu? Tak to je divné. A co na to Hambáček? Hambáček mlčí. O schopnostech těch jejich odborníků svědčí to, že uzavřít lidi ve velkých městech a v katastrech na jednom místě( nemají ka mjet, tak se logicky budou navštěvovat a scházet na jednom místě), místo toho je vyhnat ven a na chaty posílit imunitu, tak to může nařídit jenom totální pitomec. Tato vláda rozšiřuje nákazu, svojí neuvěřitelnou hloupostí a amatérismem. Odborníci na slovo vzatí. Opravdu.
Tohle nemá cenu komentovat. Opakovat psychotesty a následně postavit mimo službu, vyvěsit jejich přítomnost v místě bydliště. Ať lidí ví, kdo mezi nimi žije. A ještě před dětmi na prázdné ulici, nechat je tam jen tak. Co je to za lidi? Zodpovědnost má nést Hambáček a ředitelé policie, kteří tohle dovolili.
Ještě jsem zde neviděl článek o tom, jak na tohle bude reagovat planeta na ty miliony tun zdravotnického odpadu. Jak se to likviduje a předpokládám, že recyklace není na programu dne, protože jde o nebezpečný odpad. To protáhnou spalovnami nebo co s tím dělají? Odpad se třídí u linek a je to naházené všude v popelnicích. Na ulicích, v trávě, v lesích a v řekách. Nějak se o tom nemluví.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Odkaz