Poutavý příběh, nezbývá než popřát hodně štěstí v životě.....Zaujala mě tam jedna věc, že ředitelka dokázala sehnat značkové oblečení, ale s odpáranými logy. To přece nebyl důvod dělat, pokud by jim to daroval sponzor. Jak se vždy po zátahu na vietnamské fejkové oblečení píše, že to bylo zdokumentováno a zničeno, tak to asi nebude pravda. Oni z toho odpárají ty značky a dají to tady těm dětem. Což je za mě super, já si vždycky říkala, že je to škoda ničit..
Člověk se vždycky zaraduje, když čte kam zase vědci pokročili (a často právě ti čeští, což je paráda), ale pak to nějak vyšumí a nic z toho dál není.....Co jsem četla, tak by už díky podobným objevům měly být defacto vymýceny určité typy rakovin. Už celé roky mám proto podezření, že tady tyto výzkumy se někde v půli zadrhnou a že to bojkotují právě ti velcí farmaceutičtí giganti, kterým se přestanou prodávat ty jejich abnormálně drahé léky proti rakovině. A nejde jen o toto, jde i o výzkum Alzheimera, atd.
hmm, tak to je vidět, jak zlí zlořádi alias někteří kosteláci dokážou zničit člověka....už kvůli nim nemohl ani chodit do své kaple.....beztak mu přiznali, jak to bylo a on to zpovědní tajemství neunesl......a zajímalo by mě teda, co najdou v tom květináči, co si odvezli od kostela na kriminalistickou expertizu, jak psali včera
Radek Novak:
To se taky divím, když od 2022 jsou sankce kvůli válce, že ten zámeček nezabavili. Byl by klid od takovýho ruskýho zgerba. A v Hřensku jak vlastní ty turisticky nejlukrativnější místa....takže k naší přírodní památce musíme platit vstupný. Nehoráznost.....Docela by mě zajímalo, jak ty sankce přesně fungují. Protože například náš dodavatel Rus, co má už 15 let české občanství a firmu v Praze, je výjimka, jeden ze slušných Rusů, musí své podnikání od začátku války řídit z Barcelony kvůli sankcím právě.
0
Sledujících
2
Sleduje
0
Sledujících
2
Sleduje
To bude asi APRÍL, když je 1.dubna.....Lela vyklopila odlitka jménem Arnold Vémola....už mají doma Rockyho, tak do třetice všeho dobrého i zlého-bude pak Rambo Vémola (y)