Prezident má naprostou pravdu. Liechtensteinové pod Benešovy dekrety neměli absolutně spadat, protože byli občany neutrálního státu, stejně jako třeba všichni Švýcaři. Těm byl jejich majetek dávno vrácen, protože holt nešlo o nic významného. Jenže Lichtenštejnům patřila málem třetina Moravy, tak se pořád držíme komunistické zlodějny.
Beneš byl komunista???
Jsem duchodce a nikdy jsem nebyl v žádné straně.Ale co se děje dneska mi hlava nebere.Každý starosta si prosadí svoje jen aby se zalíbil režimu.I u nás na vesnici s 600 obyvateli visi ukrajinská vlajka na uřadě.Nedivím se když starostové i takových obcí dostali k platu přidáno 5500 kč.Asi se budou brzy měnit i učebnice kde uvedou že nás osvobodili američani.Nyní je výročí r.68 když sem vtrhla sovět.vojska ale nikdo nepřipoměl že v ní v prvním sledu byli ukrajinci a poláci.
.... a hlavně na popud německého prezidenta Waltra a polského prezidenta Gierka, kteří se v tom angažovali víc, než samotní Rusové chtěli. Ale to se nehodí.
2. světovou válku umožnil pakt Ribentrop - Molotov, kdy si Německo se Sovětským svazem rozdělili Evropu. A jako správní zločinci (fašisti i komunisti) si dělali zálusk i na toho druhého partnera. Kdyby nebyl Hitler rychlejší, tak by nás Němci "osvobozovali" od RuSSáků. Ty náhrobky už slouží jen propagandě, že máme být za něco vděční a nejlépe současným válačným zločincům.
A že se to starým bolševikům nelíbí a křičí jako by je na nože brali ? No a ? Dlouho to už nebude.....
Tak jednoduché to nebylo. Něco si kolem toho zjistěte.
Pane anonyme, kolaborovat, znamená pracovat pro nepřátelskou zemi proti té vlastní.
USA jsou naši spojenci a rusácko je nepřátelskou zemí, která u nás páchala teroristické útoky.
Mimochodem neměla by se denacifikovat rusácká armáda?
Polovina všech neonacistů na Světě, žije v rusácku. Odkaz
Nevím kde jste přišel k tomu anonymu. Já vím co je kolaborant. A neonacisté jsou všude. U nás, v Rusku, USA a taky na Ukrajině. Ale oficiálně a s podporou to není všude. Na Ukrajině ano, v Česku taktéž (pomníky, pojmenování ulic), dále už to nebudu pitvat.
A teroristický stát jako je USA jako spojence Já neberu.
5
Sledujících
0
Sleduje
5
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Je rozdíl, když hoří vybavení budovy a když se k tomu vybavení přidá několik desítek tun leteckého paliva.
V budově WTC 7 se během požáru protrhly nádrže s palivem pro záložní generátory.
Nevím, kteří piloti co říkali (možná nějaký hloupý konspirátor), ale pilotovat moderní dopravní letadlo ve smyslu udržet ho ve vzduchu v určité výšce a při určité rychlosti letu je poměrně snadné. A pochopitelně dopravní letadlo dokáže letět v nízké výšce rychlostí mezi 300 až 400 kt, jen to nikdo nedělá, protože to není potřeba (a je to taky neekonomické).
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Navrhovaná odolnost proti nárazu letadla
Varianta Boeingu 707 (707-321C)
Po událostech z roku 1945, kdy do mrakodrapu Empire State Building narazil bombardér B-25 ztracený v mlze, a roku 1946, kdy letoun C-45F Expeditor vrazil do budovy 40 Wall Street, stavební inženýři projektu WTC zvažovali možnost, že by mohlo dojít k podobně nehodě i v případě Dvojčat. Při projektování Světového obchodního centra se počítalo s nárazem proudového letadla Boeing 707 (tehdy největšího na světě), s kterým by se piloti mohli dostat do husté mlhy a snažili by se přistát na letištích JFK nebo Newark – obě věže byly prvními stavbami mimo vojenský a jaderný průmysl, které byly navrženy tak, aby odolaly nárazu dopravního letadla. Pokud by tedy došlo k neštěstí, počítalo se s nižší rychlostí, úměrné opatrnému letu zbloudilého letadla, ale kupříkladu možnému vyteklému palivu se při navrhování větší pozornosti nedostalo.[3][40][56][57] Na nebezpečí ohledně kerosinu upozornil mj. jeden z hlavních konstrukčních inženýrů WTC John Skilling v rozhovoru po bombovém útoku v roce 1993, v němž poznamenal, že pokud by do jedné z věží narazilo letadlo, největším problémem by bylo letecké palivo, které by se mohlo rozlít různě po budově (lehký a dutý charakter konstrukcí by umožnil tryskovému palivu proniknout daleko dovnitř věží a v jednom okamžiku zapříčinit několik požárů). Došlo by tedy k velkému požáru, v důsledku čehož by mohlo zahynout mnoho lidí, avšak budovy jako takové se nezřítí
1 odpověď