Myslím, že z vlastní zkušenosti mohu tvrdit, že to neplatí jen pro dcery takových matek. Obzvlášť v dnešní době se toho bojím ještě víc, když si narcistická matka usmyslí, že její dvouletý syn měl být dcerou a začne ho o tom s maximální urputností přesvědčovat. A protože syn touží po uznání, tak nakonec začne tvrdit, že je dívka a cesta k předělání pohlaví je otevřená.
Situace samozřejmě může být i opačná, kdy si matka přála syna místo dcery.
Další problém je rozchod s takovou ženou, kdy se najednou při rozvodovém řízení z muže stane pedofil, aby mu nesvěřil děti do péče.
No prostě si na tyto ženy dávejte pozor, často je odhalíte, až když už je pozdě.
Je zajímavé, že tento dramatický nárůst zaznamenávají jen země s prozápadní kulturou. Ani v Číně, ani v Indii nebo v celé Africe se to neděje, což naznačuje silné sociologické vlivy.
Jak je v článku zmíněno, děti odrostly na sociálních sítích a zde nejvyšší popularity dosahují lidé, kteří zásadně vyčnívají z davu. Poslední roky se nám uchytil trend se zájmeny. Kdo nemá své unikátní zájmeno, není in. Tvorba nových pohlaví se stala jedním z nejjednodušších způsobů, jak vystoupit z řad obyčejných lidí a stát se někým unikátním a zajímavým na internetu.
Bohužel děti jsou jak hlína, ze které můžete formovat, co se vám zamane. A když je budete krmit názory individuí, kteří jsou vyzdvihovány automatizovanými algoritmy, jejichž jediným cílem je dosáhnout maximálního rozšíření obsahu, tak se pak nemusíme divit, že názory, jako že Země je placatá, pohlaví je kulturní výmysl nebo že osoba s penisem je biologická žena se dostávají do popředí a děti tomu věří.
Je práce rodičů své děti usměrnit, stanovit hranice a vést k smysluplnému životu. Ne je nechat bezmezně bloudit v nekonečném množství možností, které tento svět nabízí. Dítě se v nekonečnosti ztrácí, trpí úzkostmi a depresemi, hledá směr, který neexistuje. A pak je mu hozen záchranný kruh ve formě názoru egocentrického maniaka z internetu, to víte, že to adoptuje, protože nikdo jiný nenabídl lepší východisko.
Když nevíte jak právo v Texasu funguje, což nevím přesně ani já proto se odvolávám na externí zdroje, tak je možné se podívat přímo na platné znění zákona, odkaz je v daném článku. Tam žádný limit 6 týdnů nebo tlukot srdce není. A jak uvidíte, důvodem není ani narušení plodu, takže žena je nucena donosit a porodit plod, jakkoli může být poškozený, včetně toho kdy je jasné, že nebude životaschopný.
Tento zákon je ze srpna 2022, ten který mluví o šesti týdnech je ze září 2021. Takže, máte pravdu, že nejsou v Texasu povoleny žádné potraty. A mrzí mě, že jsem nebyl schopen tuhle informaci najít sám.
Většinou se vyhýbám čtení zákona samotného a hledám spíš ověřené interpretace zákona, protože vycházejí ze soudních rozsudků, které mohou občas interpretovat zákon trochu jinak, než je zamýšleno, ale zde jsem v podstatě od loňského srpna nic nenašel.
Zajímavé na tomhle zákoně je, že nepostihuje těhotnou ženu, ale pouze osobu provádějící proceduru (Sec. 170A.003), z čehož podle mě vyplívá, že se beze strachu z budoucí perzekuce může vydat na území, kde potraty legální jsou. Ale to je jen takový okrasný prvek na jinak pěkně ošklivém vředu.
Podle informace zde jsou v Texasu zakázány všechny potraty, žádná hranice šesti týdnů tam není. To platilo před zrušením Roe v. Wade.
Přímo z vašeho článku: "That statute prohibits essentially all abortions after a fetal heartbeat is detected (which takes place around 6 weeks of gestation) and is enforced through a private civil lawsuit".
Jak funguje Texaské právo, to nevím. Jestli následující dodatky totálně přepisují ty předchozí, nebo začnou platit až v případě, že předchozí nezahrnují současný případ? V každém případě, jsem se všude dočetl o šesti týdnech.
Dobrý článek je v odkazu, je tam i procento kolik žen jde na potrat později v těhotenství. Je tam také případná zmínka o tom, že zákaz potratů v některých státech vede k tomu, že v pozdějších fázích těhotenství jde na potrat více žen než dříve, protože je to pro ně komplikovanější a organizace zabere více času. Takže mě protipotratová strategie Republikánů připadá stejně úspěšná jako Putinova strategie zadžování NATO.
V samotném článku píšou "zákon zakazující téměř všechny potraty po šesti týdnech". Přesnější znění zákona je zhruba taková, že ve chvíli, kdy se dá detekovat srdeční tep plodu, je potrat zakázán. Výjimky existují, ale kromě ohrožení života matky o žádných nevím.
Váš článek nerozporuje nic, co jsem napsal já. Naopak potvrzuje neomezené potraty na federální úrovni a státy si to pak regulují sami.
Otázka není, kdy ženy chodí na potraty, ale kdy mohou. Je logické, že naprostá většina půjde na potrat, když se dozví, že jsou těhotné, nebo ve chvíli, kdy zjistí, že je to pro ně socioekonomicky nepřijatelné. Málokterá půjde v osmém měsíci, protože nevěděla, že je těhotná. Ale i taková situace může nastat a zůstává otázka, jestli má právo na potrat, když takové dítě už může žít mimo dělohu.
Na jednu stranu absolutní zákaz nutí ženy vyhledat alternativní, kolikrát životu nebezpečné řešení jejich problému. Na druhou stranu absolutní volnost dává prostor pro legální zabíjení životaschopných dětí.
Ani jedno není podle mě správné. A jak už jsem psal, myslím, že jsme v ČR našli slušný kompromis.
To je 12 měsíc za první hranice myslím. Za druhé pokud moje manželka zjistí taky v 6 měsíci že to dítě by nemělo žádný život my také ne tak souhlasím. A neexistuje potrat v 9 měsíci to už je zabití.
Zde se dočtete, že šest států včetně hlavního města nemá limity na potrat. To znamená potrat i v devátém měsíci je legální. Je to rok starý článek, takže se určitě pár věcí změnilo.
Vašemu prvnímu bodu nerozumím. Jaký 12. měsíc? Chtěl jste říct 12. týden je pro vás hranice mezi zavražděním a nezavražděním?
U nás, jestli se nepletu, je maximum do 6. měsíce a to jen v případě závažných zdravotních problémů dítěte, či matky. Ostatně tak jak je to v ČR mi to přijde morálně nejpřijatelnější.
Nechci zde ani Polsko ani nechci, aby potraty byly jen další formou antikoncepce.
Napsal jste, že nikoho nezabila. Já napsal praktickou situaci, která se v Americe děje.
Matka byla minimálně v sedmém týdnu, protože jinak by nemusela cestovat do jiného státu.
Jestli je sedmý týden hranice mezi vraždou nebo usmrcením (protože ano, je v tom podle zákona rozdíl), to nechám na vás.
V Americe jsou ale tak liberální, že je možné "plod" "potratit" i v den porodu. A to se chytám za hlavu zas já.
Žijeme v paradoxu. Na jednu stranu jsou orgány činné nečinné a pachatelé se po znásilnění usmívají na svou příští oběť s podmínkou v kapse.
Na druhou stranu zde máme hromadu mladých mužů třesoucí se strachy, že jejich příští pokus o flirt bude považován za sexuální obtěžování.
Dostáváme se do bodu, kdy bude společnost rozdělena na dva tábory. První tábor slušných incelů (mužů v nedobrovolném celibátu) a druhý tábor sexuálních predátorů a nic mezi nimi.
Jsem zvědav, kam tohle povede.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Místo nadpisu "Těhotná žena neuposlechla policistu a najížděla na něj autem. Policista ji zastřelil." je tam tento zaujatý výplod.
Taky si mohu něco vyplodit: "Matka se chtěla uchlastat a zabít nenarozené dítě, tak ji v tom policista chtěl zabránit."
Nebo ještě lepší: "Plod v šestém měsíci není považován leftisty za živou osobu, takže umřela jen jedna žena."
Chápu, že tyhle nadpisy mají lidi nutit otevřít celý článek, ale když takhle pokrucují pravdu, tak je to v době rychlého konzumu informací, kdy lidi čtou jen nadpisy, velice nezodpovědné.