Možná to tu už zaznělo.
Školy jsou příspěvkové organizace a hospodaří s příspěvkem od zřizovatele a od MŠMT. MŠMT pošle míň peněz na platy zaměstnanců (o školníka, uklízečky atd.) a zřizovatel pošle víc peněz a z toho určí část na platy zaměstnanců (pro školníka, uklízečky atd.). Každá skupina pracovníků bude placená ze svého balíčku, mezi balíčky nejde peníze přesouvat, protože zřizovatel (obec) platí provoz a MŠMT vzdělávací proces. Obě skupiny pracovníků bude řídit ředitel školy a škola je bude vyplácet.
Školy (státní) žádné SRPŠ zakládat nemohou, protože to nemají ve zřizovací listině. Možná soukromé. Na zdravotní a sociální, tady na odvody, dostávají školy od MŠMT s prostředky na mzdy. To z ONIV nejde. Ne, že lze, ale z ONIV se hradí první 14 dni nemocenské. Zkuste naplánovat nemocnost zaměstnanců na rok dopředu.
Cituji ze článku: Myslím, že stojí za zmínku, že žádný člověk není schopen objektivního hodnocení výkonu druhého člověka. Každé takové hodnocení je tedy subjektivní, zvlášť v systému individuální moci. Konec citátu.
Jak tedy, prosím pěkně, můžete hodnotit práci učitelů? 🤔
Až si to přečte ČŠI, tak se asi sama zruší. 😂
A ještě jeden dotaz. Vám stačí dojem (! subjektivní! - viz výše) jednoho člověka na potvrzení Vaší teorie?
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Rovnou sem dám Pekařovu litanii, co šíří po dikusích p. Zelený. Třeba to ocení a půjde se realizovat jinam. 🤣🤣🤣
"Proč musí učitel u tabule... další část by ve zkráceném podání byla nepřehledná, takže na konci ...domeček z karet." 🤣🤣🤣
1 odpověď