Bohužel se jen potvrdila slova, že je to jen PR Fialy před volbami…
Pokud mi někdo avizuje, že jistě nepřijde, nedělám mu jmenovky a nepřipravuji mu místo na jednání…
No, na špek s jednáním neskočili, tak alespoň vyfotíme prázdné židle…
Pozvat je museli, to je protokol. Nepřijít na takovou schůzku je prasárna
To je totální nesmysl. Civilizační choroby a sešlost věkem umožní reálně na 100% pracovat tak do 60 let, pak už to v 80% případů stojí "za prd". Proto také zaměstnavatele odmítají zaměstnat lidí nad 55 let, protože než "se do toho nový zaměstnanec dostane", už mu je skoro 60 a jeho výkon velmi klesá... Možno lze sedět v Parlamentu do 80: let, ale na dílně či za volantem autobusu? Pitomost.
Pokud někdo celoživotně nepečuje o své zdraví, může být v 60 ti troska. Ale já se znám se spoustou lidí starších, kteří jsou aktivní a i například aktivní sportovci
Nevím, kdo je to ten autor tohoto článku, ale nejspíše se učil u dezinformátorů. Jak jinak posuzovat fakta, že spolumajitelé Amway byli předsedy Hospodářské komory, pro Amway mluvilo několik amerických prezidentů a v minulé Trumpově vládě byla ministryní manželka jednoho ze spolumajitelů. Navíc v minulých letech došlo ke značným úpravám v prezentacích možností příjmů - každý, kdo chce vydělávat peníze, musí něco dělat :)
Být na pronájem? Při dnešních cenách jsou lidé rádi když si koupí být/ dům pro sebe s hypotékou na 30 let. A navíc vláda po zvýšení daní nemovitosti o 100% , opět na zvýšení těchto daní začíná pokukovat.
Nevím, jestli jste mi rozuměl. Většina bytů, které jsme zatím koupili, mají větší nebo stejný příjem, než je hypotéka. A hodnota nemovitosti poroste vždy nejméně o inflaci
Za 40-50 let peníze ztratí na hodnotě. V 90 letech byl plat 2000-3000. Kolik by jste z toho dokázal ušetřit na důchod ? Dnes by to mělo minimální hodnotu.
Nikdo nemyslí šetřit peníze do polštáře, ale investovat je. Úplně nejlepší je koupit byt na pronájem. V případě nezbytnosti dožijete z jeho prodeje.
Co to tady blekotáte! Všichni státní zaměstnanci platí daně. Nebo vy jste státní zaměstnanec a neplatíte daně? A kolik let máte odpracováno? A ještě jedna otázka. Kdy se vám ten úraz hlavy stal? Protože zdraví soudný člověk nemůže napsat takovou blbost.
Vysvětlím Vaše nepochopení situace kolem daní. Pokud člověk svojí prací nic nevytváří (státní úředník, policista, voják apod.) nebo nedělá nic, jejich platy nebo dávky jsou tvořeny z daní těch, co něco vytváří. Proto, i když se jim strhávají daně, je to jen kapka v moři.
Mohl by jste uvést zemi v EU,kde je odchod do důchodu v 67 letech a která má také povinnost odpracovat 45 let,aby vznikl nárok na důchod?
Belgie, Dánsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Polsko. A jde také o to, že v řadě zemí je státní důchod jen část celkové výše důchodu - je tam značná část z vlastního investičního portfolia.
Autor sice mluví o servilním moderátorovi Kulidakisovi, ale jaksi zapomněl hovořit o všech servilních moderátorech pro dnešní vládu, pocházejících z programů veřejnoprávní ČT. Kulidakis pouze nezakrývá hnus, kterým dnešní vláda oplývá, počínaje okradením důchodců, přes vyhazování peněz Ukrajině a konče nestydatým zvýšením platů vládních elit a poslancům v době, kdy celý národ se musí uskrovňovat.
Důchodci v ČR jsou placeni z poplatků, které platí pracující. Všude jinde je tato část důchodů minimální a zbytek je to, co si naspořili!!!!!!
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Pomáhali jsme třem dětem naspořit si 10% a banka jim po zkušební době půjčila 90%. První byt ale nebyl v Praze, ale tam, kde to finančně vyšlo. Nájem téměř platí hypotéku. Po 3-5-7-10 letech se dá hypo při prodeji splatit a vzít nová, větší. Byt přitom narostl na ceně, stejně jako se zvýšil příjem.