Takže je to jasné, se zmrazením konfliktu Rusové souhlasí. Viz Kosmo.
jasně aby si s takovou dohodou druhá strana vytřela... cosi, jako s minskou. Rusa/slovana lze nějakou dobu vodit ale když to prohlédne že jde o zdržovací taktiku tak už dohoda není možná, ne za dobré vůle ale vždy něco za něco reálně, žádné sliby a možná.
povinně to je nesmysl. Je to sice drobná mrzutost ale pak se hlasuje peněženkou zda se u takové obchodníka co chce jen hotově nakoupí. Z pohledu prodejce to ale chápu, nic někde neběhá po síti a keš je hned v kase. Ovšem z pohledu kupujícího občas prudící, telefon už vlastně mnohdy nahradí peněženku tak držba více než několika stokorun pro všechny případy postrádá smysl.
to není jen tak ale dlouhodobý plán ze zámoří. Říkejte si že to je konspirace ale bude to tak protože jinak by celý ten sněm EU byl bandou jedinců s nízkým IQ. Vliv poslední supervelmoci je tak silný že Brusel nemá vůli se vzepřít ikdyž přichází o cenné provozy a navíc se nechává zverbovat do cizího boje proti Číně. A jako emise a podobné blbosti s 500M Evropou, malým dvorkem Asie kde i pouhá Indie má 1,5mld obyvatel a šlape na rozvoj průmyslu jak to jen jde? To je vážně jen pro naivy. Jen proti Indii a Číně je stopa EU jako čůrání do řeky když vedle chrlí stoka jedovatý černý kal. A to ty dva státy tam nejsou jediné byť nejlidnatější tak co třeba Pákistán či Bangladéš, Indonésie...
jak se to vezme každá doba má svoje, já se narodil zrovna do toho rozhraní že jsem byl v době rozdělení státu školák ZŠ. I tak se dá spousta věcí pamatovat, zvlášť v menším městečku byl ten přechod hodně pozvolný. Nakonec starší spoluobčané vymřeli a potomci se vykašlali na krásné zahrádky i pruhy políček, vše ze super/hyper marketů a co v létě krásně rostlo a kvetlo tam dnes je jen plevel co občas jednou za léto se poseká, prakticky pustina. Zato se dávají peníze za dovoz obyčejné zeleniny třeba z Itálie či ještě víc z daleka. Poměry porovnání cen jsou hodně ošidné protože tehdy kdo měl zahradu či malé políčko dával za potraviny opravdu směšný peníz. A to platilo dlouho, Němci sem jezdili nakupovat právě potraviny kvůli ceně i kvalitě. Dnes máme srovnatelné ceny ale kvalita našich je nižší. Dokonce se pro plzeňské pivo jezdí nakupovat do Německa - z Plzně protože za hranicemi je podstatně levnější. A také do toho mluví cena energií, nejdřív kupujte el. přímotopy, elektřina je levná a nesmrdí nekouří to. Pak zdražili. To samé s plynem. Dnes je plyn drahý a podle "božské byrokratury EU" dokonce neekologický. Jak jsme se od chvilkové svobody dostali do novodobého většího Rakousko-Uherska...
napadlo někoho že to mohlo mít účel i smysl, tedy ten útok primárně na jih do Maďarska i to chování útočníků? Je známo že ti co se dnes nazývají Maďary byl vysoce bojovný kmenový svaz se kterým měla problém i Frankská říše a dalo jim práci jejich expanzi zastavit. A k čemu mířím, ve své domovině tedy původní měli nepřátele kteří na ně nezapoměli. Tím se to dá vysvětlit, tedy vpád do Českého království jen jako vedlejší proud protože předpokládali že v Panonii narazí na drsného soupeře, proto takový obchvat.
a kde je problém? Bouře ve sklenici vody. Z nadpisu se vnucuje že tu starou stavbu chtějí zbourat, ale jde jen o výhled na ni. No nic, zase jsem se chytil na bulvární nadpis.
P.S: když to šikovně udělají tak kostel se může stát jakýmsi středem až náměstím nové výrobní zóny. A takovou dominantu jentak v průmyslových oblastech někdo nemá.
Jestli něco Fiala za celou dobu svého premierování vůbec neřešil, je přibližování Čechů k Západu, a to v kupní síle (teda pokud nemáme na mysli politiky). Úspornými balíčky a různými vládními úpravami se západní kupní síle nejenže nepřibližujeme, ale vzdalujeme se jí. V kupní síle nás Fiala táhne na východ.
distancují se od "klausismu" jak mohou ale přitom mají stejné recepty...
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
zajímavé jsou dvě dvěci - horlivé popírání kdy v době kdy se to stalo nedává smysl nějaké pohádkaření, obzvlášť ne pro lidi co procházeli divočinou, tam byl nutný smysl pro realitu. Potom zmínka o zmizelých i z pohřebiště. A do finále je zajímavé ti zapřažení psi, dělá to dojem že tu ves potkala nějaká náhlá událost, ale ne tak rychlá že by to bylo lusknutím prstů, někdo zkoušel utéci ale nestihl to takže to bylo rychlé ale ne ve vteřinách. A není divu že někdo stihl zareagovat byli to přírodní lidé zvyklí na kdejaká překvapení přírody, ale toto s přírodním jevem určitě nemělo nic společného. Třeba proud sopky je rychlý, ale nezmizí po něm jen selektivní objekty.
Ten lovec měl zároveň neuvěřitelné štěstí na tento jev kdy musel přijít těsně po "akci" ať už ji provedlo cokoliv. Kdyby tam nepřišel tak by se psalo že obyvatelé ves opustili a někde umrzli v pustině či se spojili s dalšími, nikdo by v tom nic nehledal.
Ale není to jediný případ zmizení celé obce, jen se k tomu nikdo nepřichomýtl takto brzy, třeba zmizení osídlení Roanoke. Ale nikdy nikdo nepřišel těsně poté. Pak se takový jev dá vykládat všelijak. Ostatně i archeologové znají osídlení kde podle všeho skončil život ze dne na den bez stop násilí či nezvyklých událostí.
Ani se nedivím že tomu lovci nechtěli věřit protože potom co viděl asi moc duševně normálně nemohl vypadat. Teoreticky tam klidně mohl přiložit na oheň a najíst/ohřát se. Ale po tom průzkumu by to asi nikdo neudělal, už jen ten strach z toho cokdyby se to něco vrátilo na kontrolu.
1 odpověď