To je přesně ono - vidí peníze (byť na bohulibé projekty), tak honem honem podepíší smlouvu, a pak je najednou napadne, že je vlastně někdo volil, takže by bylo minimálně slušné se zeptat - a ejhle, každý holt peníze za každou cenu nechce…
A to je jeden z důvodů, proč by i politici měli nést za svoje konání hmotnou odpovědnost…
Tak nějak mě napadá - pročpak byli myslivci naštvaní? Že by proto, že nevykonávali svoji činnost dost dobře, takže je musel někdo nahradit? Vždyť přece kdyby postupovali s péčí řádného hospodáře, tak by k téhle situaci nemohlo dojít (nebo se pletu?)…
Vždycky přece mají možnost zahodit kvéry a ty zelené hadry a jít dělat něco smysluplnějšího (a neotravovat životy vlastníků lesa a jeho návštěvníků).
Možná by stálo za zamyšlení, nač je vlastně OSN kromě toho, že si tam vyžírají zástupci afrických zemí z příspěvků těch bohatších, a proč je Rusko stále ještě stálým členem RB…
Jestli má být odvetou za útok na vojenský cíl útok na civilní infrastrukturu, tak bych tedy v tomtéž duchu navrhoval Rusko zalít napalmem, zaorat a začít znovu na zelené louce…
Ono by stálo za to zeptat se pana ministra Hladíka, jakou motivaci má pro násilné protlačování požadavku pár nápojářských firem - myslím, že pak by bylo jasno…
Pokud pan premiér Fiala odmítá vnímat tyto signály nespokojenosti, měl by se asi zase věnovat svojí původní profesi - jako manager vlády evidentně poněkud selhává…
Hned na začátek - dokud se dinosauři z téhle (zatím nepříliš militantní) "ekoagentury" nebudou ráčit dovzdělat a nezačnou argumentovat pravdivými ůdaji, nemá smysl jejich "články" ani číst…
Z nějakého záhadného důvodu se drží nějakého CO2, ačkoliv jsou výrazně ůčinnější látky, ale to jim asi nikdo neřekl…
Tohle ani nemá smysl číst…
Pokud je tato "generace" schopna takového jednání, měla by mít tedy i dost energie k tomu, aby tlačila na změny systému, který jí evidentně nevyhovuje.
Druhá věc potom je, že je to generace, která je (podle informací obsažených v článku) zjevně přecitlivělá a neadekvátně reaguje na jakoukoliv informaci, která není pozitivní. Když se neumí vypořádat se stresem ve škole, jak chce potom taková generace reagovat v době, kdy bude vystavena stresu v zaměstnání a osobním životě po škole?
Souhlasil bych s výrazem "klimatické změny", ale klimatickou krizí bych to asi nazval až ve chvíli, kdy průměrné celoroční teploty vyšplhají ke 40 stupňům Celsia - za poslední cca půlmilion let se průměrná teplota pohybovala nad 30 stupni, dnes není ani poloviční, tak jakápak krize? Leda ta, že člověk se místo přizpůsobení snaří načůrat proti větru…
Autor je zřejmě v kritické životní situaci, kdy potřebuje každou korunu, aby přežil - jinak si nedovedu (tedy - dovedu, ale velmi jadrně) vysvětlit šíření této poplašné zprávy v oblasti, které se tato legislativní úprava týká.
A ještě víc obdivuji jeho chlebodárce, že je ochoten za takový slint platit…
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Jsem v klidu - vzhledem ke stylizaci to ten StBák nepsal, takže populismus podstrčený někým z realizačního týmu…