Dřív nebo později tohle letadlo muselo spadnout. Byznys postavený ne na skutečné nabídce a poptávce, ale čistě jen na výši státních dotací. Firmy rostly jako houby po dešti, panely instaluje kdejakej profesor na lopatu. A to přestože, a to si přiznejme, se většině lidí soláry nezaplatí ani s těmi dotacemi.
Kdo vám řekl, že je ten prostor nekonečný? Kdo vám řekl, že tam nějaký prostor je? Prostor vytváří expanze vesmíru. Mimo vesmír prostor neexistuje. My nemáme naprosto tušení, do čeho se vlastně vesmír rozpíná. Natož jestli je to nekonečné, ve smyslu co máte na mysli. Dnešní fyzika tvrdí, že za hranicí vesmíru není prostě nic. A to nic není nekonečné ani konečné. Nemůžete dát rozměr "ničemu". Je to na hlavu .:)
Třeba do toho vašeho západního Německa lily prachy horem dolem USA, aby z něj udělaly výkladní skříň kapitalismu. Co třeba Portugalsko? Co třeba Řecko? ....Debilně argumentujete vy.
Portugalsko a Řecko samozřejmě byly také součástí Marshallova plánu. Stejně jako mohlo být Československo, nebýt komoušů. Děláte ze sebe vola :)
Tyhle dementní kydy fakt miluji. Ono bylo v roce 1980 teprve 35 let po velké světové válce, kdy byla rozflákaná velká část světa, víme? Dnes je to 80 let. Tomu se říká vývoj. Nebo jako že bychom se měli mít dneska hůř než za války? S touhle debilní argumentací bych mohl nadávat bolševíkům, že kvůli nim neměli lidi v roce 1955 notebooky a dneska je díky Fialovi mají.
35 let po válce bylo třeba západní Německo o dva parníky před námi a nikoho by v roce 1980 nenapadlo, vymlouvat se na válku. České země vyšly z války na rozdíl od Německa prakticky bez ztráty kytičky. Ty důvody byly v roce 1980 už úplně jiné. Debilně argumentujete vy.
To bylo vždycky... Dřív lidi tlačili do hlavy margarin, nebo ti šťastnější sádlo, když měli prase, protože máslo si dovolit nemohli...
Já, si ho za komančů pamatuju za, 10 Kč, což taky nebylo nic extra levného...
Těch 10 Ķč je dvojnásobek dnešní ceny. Pokud to porovnáme s průměrnou mzdou, máslo by mělo stát 140-150 Kč. Jen na doplnění, kdyby se náhodou objevil nějaký komouš odorující minulost.
Jestlipak by se zachovala pojišťovna stejně pokud by se to stalo českému občanovi třeba dělníkovi, že by nad rámec zákona a s předstihem poslala pozůstalým miliony jako dar.
Pojišťovna by si počkala na výsledky vyšetřování a pak by se pustila přes právníky s pozůstalými do boje před soudem.
Jste obuhost sama...
No a co jako? To je problém Sazky. Každý má mít stejnou šanci vyhrát. Což tohle nesplňuje.
Ale tu šanci vám nikdo nebere a tím, že hlavní výhru už někdo vyhrál se vaše šance nemění. Reálně už nemáte šanci, ale matematicky je pravděpodobnost stejná u každého losu dané emise i potom, co hlavní výhra padla. Dokud to nikdo neví. Naopak pokud by společnost zveřejnila, že hlavní výhra ještě nepadla a v prodeji by zůstávaly tisíce kusů z několika milionů, pak by ti poslední nakupující měli proti těm prvním neskutečnou výhodu.
O tom ale ten článek nebyl.. Jdu si koupit los, který z principu nemůže vyhrát, protože někdo už vyhrál..
Ale tak je snad logické, že během prodeje emise nebude tyto informace nikdo zveřejňovat. Pokud by se lidé dověděli, že hlavní výhry už padly, zbývající losy by už byly neprodejné. Jde spíše o to, jestli někdo a jak kontroluje, zda a komu byla vyplacena hlavní výhra.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Problémem Britů je, že dokáží vidět chyby všude okolo. Ale že mají stejné problémy mnohem větších rozměrů doma, před tím tak nějak zavírají oči. Pokud bych měl po letech v UK britskou společnost popsat jedním slovem, pak mě první napadá pokrytectví.