Mne spíš zarážejí jiná měřítka pro ženy která domnívám se neodpovídají narativu EU o rovnému přístupu k pohlavím. Aktivistky neustále brojí proti diskriminaci žen, oprávněně požadují stejný přístup k ženám i mužům - no a z měkčích testů pro ženy předpokládám přímo tryská primitivní mužský šovinismus, toxická maskulinita a genderová diskriminace. Přesvědčená feministka přece musí udělat nejméně 20 dřepů se zátěží a odkázat mužskou havěť s jejich sexistickými poznámkami tam kam patří ! :-)
To bude asi pro ty nadšence, kteří nezvládnou mužskou úroveň, tak možná projdou testem coby žena 🤔
Mě spíš překvapuje, že vypsala sbírku jen na v přepočtu 12 tisíc korun, ne na větší cílovou částku. A nevíme, jak na tom ta paní i její bratr je. Jestli on už má nějaký důchod atd.
Když jste to podrobněji rozepsala, dochází mi, že ta cílová částka mohla být větší. Přeprava, léčení,... Možná je to jen chybné v článku.
Tak USA jsou trochu větší, než český kráter. Stát se to může. Jen ten článek vyznívá jako typický slaďák s dobrým koncem. Zajímavá je ovšem jiná informace: Žena, která kupuje a čte noviny, která ví, jak a kde vypsat sbírku, zřejmě pracuje a bydlí, tedy není podivná existence, nemá možnost půjčit si a splatit nějakých 12 000 (Kč) na převoz bratra.
Inu USA, země neomezených možností.
Netuším jaká je v Anglii legislativa, nic méně se domnívám, že pokud mělo jeho jednání znaky jednání v krajní nouzi, neměla být pokuta uložena. Nic méně, otázkou je, zda to byla opravdu pokuta, když to uložila firma dohlížející na parkování. I kdyby to však bylo cokoli jiného, pokud doložil že jeho pomoc byla nezbytná, z morálně - etického hlediska mělo být od platby upuštěno.
Dobře jste připomněl, že komerční společnost nemá právo ukládat pokutu. Může jen podat trestní oznámení.
To, že dobrý skutek musí být zásluze potrestán, už dlouho víme. Že se hlupáci zmocňují funkcí a pak se vyžívají v pronásledování normálních lidí se stává pravidlem. Ale zajímavá informace je, že ten pomáhající normální člověk má největší strach z toho, že do "občanské knížky" dostane černý puntík (zhorší se mu kreditní skóre). To už tedy opravdu žijeme v Orwellově světě.
Přesně toto mě taky „trklo". Zase jeden puntík k otázce: Kde to žijeme??!!
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Je milé dostat dárek od milované osoby. Je tu ale jedno „ale". Prioritou by mělo být, že je vhodná příležitost někoho s láskou obdarovat, ne čekat na dárek, abychom zhodnotili za co komu stojíme.