Bylo by hned možné za účast na protižidovské demonstraci okamžitě přestat vyplácet dávky a podporu. Protože mnozí muslimové v Německu jsou napojeni na štědrý socialní systém. Okamžitě zrušit v Nemecku všechny ústupky a multikulti ohledy. V Evropě je hlavním vyznáním křesťanství. Ve školních jidelnách je běžné podávat vepřové maso. Pokud bude v jakékoli mešitě na nemeckem uzemí prokázáno organizováni jakekoli protikresťanske nebo vubec politické cinnosti, bude mesita uzavřena, atd. Pokud se to někomu nelíbí, dostane levnou letenku kamkoli.
Pro zajímavost kopíruju provozní dobu na Úřadu práce v Českých Budějovicích:
Pondělí 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Úterý Dle telefonické domluvy
Středa 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Dle telefonické domluvy
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno
pokud je úřad pro veřejnost (včetně podatelny) reálně dostupný jen dva dny v týdnu, nemohou se divit, že je tam pak rušno. Sama jsem zažila situaci, kdy jsem přišla na OSSZ, byla jsem objednaná!, vůbec jsem se nemohla dostat do budovy, tak jsem začala tu budovu obcházet, zda nemá jiný vchod, pak jsem se vrátila zpět k hlavnímu vchodu a konečně mě pustili dovnitř. Hala byla zhasnutá, po chvíli si mě vyzvedla úřednice. Oni tam zřídili úřad, ale chodili jim tam lidi...
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Města vznikala od středověku - mimo jiné - i jako centra obchodu. Pokud má dnes prakticky každý auto a chce raději jezdit do velkých obchodních center na kraji města, nemohou se malí obchodníci na náměstí uživit. V Rakousku například regulují počet supermarketů, aby ochránili malé obchodníky. Kromě vydávání stavebních povolení na další a další řetězce jde i o samotné zákazníky, jestli jsou ochotni svým zájmem udržet kamenné obchody. Pokud jezdí jen za slevami do supermarketů, nebo si všechno objednávají online, nemohou se pak divit, že se v centru města nedají nakoupit potraviny, drogerie nebo oblečení.
2 odpovědi