Slova něvhodně zvolený, nepedagogický, nic proti byť jen jednomu sígrovi ve třídě.
Bydlím v pohraničí. Rodiče rádi umísťují svoje děti do německých mateřských školek. Ale jakmile je dítě zralé pro školní docházku tak s ním "utíkají" zpět do Česka. V Německu, také tam jsou zmiňovány různé problémy ve školství, se s nikým nepářou. Pokud dítě narušuje výuku je odvezeno policií do internátního vzdělávacího zařízení. Odtud si jej rodiče musí "vykoupit". 1 denní pobyt stál před 10 lety v přepočtu na Kč přes 3600,- Rodiče tam rozhodně nemají tak rozsáhlé pravomoce jako u nás. Jedná se o povinnou školní docházku.
A pak že to nejde....absolutní souhlas.
Opět demagogie Líného učitele. Měl jsem "bohužel" možnost absolvovat, nechtěně a povinně, dvě jeho "přednášky" ??? ..spíš snůšku nesmyslů.
Nejvíc mě zarazila věta "Protože kvalitní učitel, který je u nás vzácný...." Co si o sobě sakra myslí ? Netvrdím, že všichni učitelé jsou "TOP", ale většina učitelů vykonává svou práci jak nejlépe umí, a co tenhle prapodivný systém dovolí. ....prostě mele nesmysly, a jsou bohužel takoví, i mezi učiteli a řediteli škol, co mu to "žerou". Divím se, že ho ještě někdo poslouchá....
Ach ta chemie zakladni skoly. Chyby vam tam jeste hmotnost 02 ze vzduchu. Vyroba benzinu v rafinerii a tezba ropy take vyprodukuje znacne mnoztsvi emisi na vysledny litr benzinu.
Máte pravdu, ale v článku je uvedena jízda automobilu z Prahy do Barcelony. A ta jako taková tunu CO2 vyprodukuje ani omylem. To by musel autor uvést, že se jedná o celkovou vyhlídkovou stopu. A i tak o té tuně dost pochybuji.
Já teda nevím, třeba mi to někdo vysvětlí. Z Prahy do Barcelony je to cca. 1600 km. Při průměrné spotřebě 6 l/100km mi to vychází na cca.192 l paliva. Tam i zpět. Jestliže je CO2 produktem spalování CH, Tak marně přemýšlím, kde se vzala ta tuna. Když hypoteticky ještě něco připadne na ostatní produkty reakce. Trochu mi to připomíná perpetum mobile. Ale třeba se pletu.
Opět článek sepsaný nějakou realitkou, aby se rozhýbal trh a ceny klesaly.. To jsou jenom jejich "vlhké sny". Nepamatuji, že by nějak dramaticky klesaly ceny nemovitostí, vždy jen rostly, nebo stagnovaly. Těch pár procent jsou výmysly realitek.
Takže až na pár výjimek, lidé co prodávají, prodávat většinou nemusí (spekulace, dědictví.....atd.). Tzn. že pokud by ceny klesaly, tak prostě prodávat nebudou, a zřejmě pronajmou. To je logická cesta. Ceny nemovitostí se nezmění, nájmy porostou (nebo někdo někdy slyšel že by klesaly ? Blbost). Pořád ještě poptávka převyšuje nabídku, a dlooouho se to nezmění, protože stát byty nestaví a povolení k výstavbě čehokoliv ?.....byrokratický šiml s úředním sedlem, než zařehtá......no to je na moc dlouhý lokte. Jak říkal poručí Troník. "lidí je na světě jako sra.ek..." A přibývá jich a bydlet chtějí. Já bych byl v klidu...
Já pořád nechápu, proč se o těchto elektrosračkách vůbec diskutuje. Budoucnost to nemá. Je to jenom mokrý sen nějakých europomatenců. Ze kterého se , dá li Bůh jednou probudí.
Ano, ropa jednou jistě dojde, s tím se nedá nic dělat. Ale upřel bych vývoj na jiná paliva. Já nevím....třeba z PET flašek, nebo nějak využívat odpady.... ale elektrika je píčovina od samého začátku.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
A jak se potom poprat s příjmeními u rodiny muže, který má příjmení Švec ? Budou Švecovi, nebo Ševcovi ? Paní bude Švecová, nebo Ševcová ? No protože když je někdo švec, tak přec jdu s botami k ševci, ne ke švecovi.....teda asi. Ale zřejmě mi to zkusí někdo vyvrátit. 🙂
2 odpovědi