Každý, kdo tu nadává ať si založí firmu a vybuduje jí od začátku ku prosperitě. Mne nedělá problém složit kamion. Ovšem svoji práci si potom nesu domů a nikdo jí za mne neudělá. Holá skutečnost.
A ještě jedno. V každé práci se najde lempl a v každé profesi dříč. Firma má být jako dokonalej stroj, kde každé ozubené kolečko do sebe zapadá. Žel mnohdy to tak není.
Pracoval jsem na pozici někde mezi výrobou a kanceláří a největší problém je ten že většina lidí si neuvědomuje že jedno bez druhého nefunguje, a měli by vzájemně spolupracovat, bohužel kancelářský mívají někdy dělníky za póvl a dělníci vnímají kancelářské za osinu v zadku která jim jenom komplikuje práci.
Je to tak
Když si čtu komentáře o kancelářských poválečných, tak si uvědomují, že padesátá léta, kdy se vzdělaní lidé nahnali do fabrik a dolů nejsou jen minulostí, ale i reálnou budoucnosti. Jednou zase přijdou dříči od lopat, vezmou to opět do rukou a budou budovat ráj na zemi, stejně jak pracující v roce 1948.
Dělnická pěst to vezme do rukou a všichni budou koukat jaký bude ráj na zemi......
Ne ne, já mám porovnání z obou stran. 🙂 Kolik po práci po směně přečtete knížek? Aspoň 1? Doděláváte nějakou práci ještě doma, když to nestihnete ve fabrice? Co stres, když víte, že daný výrobek, který se v práci vyrábí jste špatně navrhl, naprogramoval? Žádný co? Protože ho tam jen sestrojíte, ale sám nevyrábíte.
Přečtěte si mé komentáře a potom pište. Takto vypadáte, že neumíte číst. Já si jdu do skladu odpočinout
Takový komentář může zase napsat jen někdo, kdo i na použití toalety potřebuje návod. Potřebuješ lidí co ten výrobek udělá aby jsi ho mohl prodat protože ten co ho umí vyrobit ho dokáže i prodat ale ty z kanclu nedokáže ani ten stroj zapnout. Lidi v kanclu nejsou potřeba ale manuálně pracující probere se. Já mám už 9 měsíců zavřeny tetovaci salon ale to taky nikoho nezajímá.
Potetovaný nechodím.
Pokud se sníží množství kontaktů posláním kancelářských na HO, mohly by se otevřít obchody, restaurace a jídelny (alespoň nějakou formou výdeje jídla) - tím by se i odpor k HO snížil, mnohým vadí, že musí na HO každý den vařit (děti distanční výuka, manžel doma), následoval by pokrok v digitalizaci např. ve státní správě a mohl by se počet úředníků snížit... Ale v naší kotlině vládne závist. Protože horník nemůže na HO, tak nebude nikdo. Protože nemocný s leukémií nedostane 100% nemocenskou nedostane jí ani nakažený koronavirem (přestože nemocný leukémií nikoho dalšího nenakazí). Logika dětí mateřské školy, boj o lopatičky..
Přesné
Někdy bych Vám to přál vyzkoušet. Denně vyrazit v sedm ráno a v sedm večer se vracet. I po příchodu domů mít práce plnou hlavu. O tom, že existují “kancelářské práce”, kdy jste každý týden v jiné části republiky se raději rozepisovat nebudu.
Dělal jsem roky obchodního zástupce pro ČR. Jezdil jsem takto. Pondělí a úterý práce okolo "komína do 150 km. Středa, čtvrtek a pátek na 3 dny ostatní republika, samozřejmě v kuse........
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nu, denodenně sedět doma a skoro nikam se nedostat, to je nejlepší cesta k chocholouškovi.. A zaměstnavatel ušetří pěkně na vodě, energiích, internetu ad. věcech, jó, to se to podniká
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
A Vy si myslíte, že podnikání je jen šetření na vodě, energiích, internetu ad. věcech. K prosperitě se nedá prošetřit.
1 odpověď