Jestli by spíš neměli začít tím, aby bylo dost zubařů co mají smlouvu s pojišťovnou. Na co je bílá plomba hrazená z pojištění, když polovina zubařů nemá smlouvu s pojišťovnou a nechá si všechno platit?
Nebo nechápu, když zubař nemá smlouvu s pojišťovnou, vezmu doklad, že mi dělal plombu zajdu na pojišťovnu a nechám si proplatit tu část co pojišťovna hradí a je...proč to nemůže fungovat takhle jednoduše. To že přinesu lístek za plavaní v bazénu mi pojišťovna proplatí, ale zubaře ne?
Tak na jednu stranu má rodič zodpovědnost za to co dítě dělá na druhou stranu je dítě cca 6 hodin každý den někde, kde dostává informace a podněty, které rodič ovlivnit nemůže?
Četl jsem, že když je dítě ve škole, přebírá za něj zodpovědnost škola, takže pokud je s dítětem nějaký problém tak 24 děleno 6 a z 1/4 za to může škola? :-D
FAZ informuje také o maďarském premiérovi Viktoru Orbánovi, který zařídil lacinější výrobu elektřiny tím, že energetické podniky postupně zestátňuje. Tento netržní postup ovšem patří z pohledu Evropské komise k hlavním hříchům hospodářské politiky Maďarska.
a pak že to nejde, celý ČEZ koupit zpátky, prodat za přiměřenou cenu elektřinu občanům a zbytek na burzu...a pak plynule pokračovat dál a koupit vodovody, plyn apod...
Cituji - "Zároveň je v analýze korektně popsáno, že po technické stránce není systém postavený úplně špatně. Technologie jsou relativně moderní, firma, co to stavěla, nepostupovala úplně špatně. Jen je vidět, že měli málo času, že se soustředili na kód, a ne na další věci kolem. Jde ale o záležitosti, které jsou zhojitelné v čase."
a tohle se vyřeší tím, že se vymění ministr. Jasně píše, že to chce více času....
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Ať žije globalizace. U nás musí výrobce nebo prodejce mít v ceně např.částku za likvidaci toho výrobku apod.z Temu apod to koupíme bez ní, ale likvidovat se to musí. U nás se řeší jaká auta jezdit mohou a nebo ne a lodní doprava co je sem doveze a vyprodukuje toho daleko víc je v pohodě? Takže nevím jak lze fungovat ve světě, kde si státy nebo v našem případě EU, nastaví nějaké předpisy směrem dovnitř, ale z venku je válcují globální firmy, na které jsou, respektive podle jejich přístupu,asi chtějí být krátcí (viz daňové ráje)...
1 odpověď