Láďo ty jsi prostě geniální. Doteď jsem potřeboval sadu klíčů od 6-42, otevřených, očkoplochých, gola sady apod. Nyní ale vidím, že investice do nářadí byla zbytečná. Vystačím si s jedním M12 šroubem, M12 matkou a jedním klíčem. Potlesk. Ještě by mne zajímalo, zda s Pepou Libickým bydlíte spolu v jednom bytě, či jen ob ulici. Apropos, vzadu na polici ti visí archaický Francouzák, Zkus použít 😄
Pozor chyba on je genitální.
Hurychu, nesmysl! Neznáte historii čs. opevnění ani za mák. LK i TK si vojáci na řopíky přinášeli, čili při mobilizaci byl takto vybaven. Místo lafet tam spíše byly jen střelecké stoly. Řopíky vzduchotechniku neměly, vy chytráku. Palubky samozřejmě také ne, ale jen dřevěné obložení, to ale vůbec nevadí. Samopal je už pochopitelně navíc.
A co tam dělá ten ventilátor vy chytráku?
Tady není žádná vanička.!!!! V tom je to walk-in. Dlazba ve spádu s odtokovym kanalkem a nerezovym zakrytím po celé šíři. Neexistuje, že neodtéká. Dnes se dělají i neviditelné. Dveře sklo Ravack, sedátko Ravak skládací. Bezúdržbové a komfortní. Každému doporučuji zajít třeba do koupelny Ptáček, aby to viděl na vlastní oči.
Přečtěte si znova a pozorně příspěvek na který reagujete.
Trochu renonc. Jak k tomu přijde Jan Blažej Santini
Zámek Karlova Koruna
1721 - 1723, novostavba
stavebník František Ferdinand hrabě Kinský
V letech 1721 – 1723 realizoval Santini pro Františka Ferdinanda hraběte Kinského rodinný zámek původně pojatý jako monumentální lovecký pavilon. Krátce po dokončení, v roce 1723, objekt navštívil císař Karel VI. a na jeho počest byl zámek nazván Karlova koruna. Stavba samotná má podivuhodnou dispozici, když ke střednímu dvoupatrovému válcovému jádru přiléhají tři patrová boční čtvercová křídla. Interiér zámku je v obou podlažích rozvržen do deseti hlavních prostorů, které se nezávisle na vnějším objemu symetricky prolínají. Dokonalé vymezení půdorysu paprsčité centrály je architektem používáno často i u sakrálních staveb. Na příkladu chlumeckého zámku je možno znovu zdůraznit Santiniho italskou zkušenost tak, jak ji prožíval v letech své studijní cesty, kdy se se vedle dalších seznámil také s odkazem Gianlorenza Berniniho. Mimořádná architektura zámku pak dokládá Santiniho znalosti široké škály aktuálních vrcholně barokních postupů.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Připadá mi to jako Spartak, podle zadních světel, u oktávka byly motýlka, vypínačů , ty byly u Octavie kolíbkové,nádrž se plnila u oktávky přes boční dvířka s uzávěrem a ne vrchem přes horní uzávěr. Měli jsme obě, jak Spartak, tak Octavii.
4 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Křidýlka měla Oktávka super (1200) až koncem šedesátých let. Startér byl mechanický. Táhlo startéru bylo vpravo od popelníku označeno červeně. Měl jsem supra z února 1960 byl to jeden z prvních suprů. První Oktávky měly motor ze Škody 440 Spartak.