Je vtipné, jak zmíní podíl EU a pak, že se má snažit Indie a Jižní Amerika. Celkový podíl Indie je stejný (emise na obyvatele několikrát nižší). U Jižní Ameriky je několikrát nižší.
Nehledě na to, že vyspělý svět má větší podíl na historických emisích. Neotepluje se kvůli emisím z loňského roku, ale kvůli skleníkovým plynům z posledních 200 let, které zůstávají v atmosféře.
Teorie o historických emisích je zvrácená. Civilizované země, které mají platit za emise vyprodukované v 19. a 20. století daly světu vědu, technologie a kulturu, Díky nim nemusejí země jako Indie vynalézat tranzistor, pneumatiku, elektromotor ani toaletní papír! Přišly k hotovému.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
To je všechno pravda, ale to nejdůležitější nezaznělo.
Unie se zpočátku propad ekonomiky a významu snažila řešit regulacemi a hesly jako doženeme USA apod. To samozřejmě situaci ještě zhoršilo.
Pro se rozhodli odvést pozornost. Naskočili na téma sebemrskání za spálené uhlí a že jako spasí celou planetu. Další regulace a další propad. Bez levné energie nemůže prosperovat průmysl, zemědělství ... nic. Poslední hřebíček do rakve.
1 odpověď