Dobrá práce policie, a podle mne, špatná práce soudů. Nemá ŘP a jen zákaz řízení, resp dva zákazy? Něco je špatně. Už při druhém porušení měl dostat filtrovaný vzduch.
Hlavně, že jsou soudci něco extra, že se jim nesmí sahat na platy!
Špatná práce vašich poslanců, ti schvalují zákony, kterými se soudce musí řídit. Napište poslanci mail....
"přivézt si vlastní nádoby k naplnění studenými či teplými nápoji nebo hotovým jídlem," - a co hygiena, co když zákazník doveze nádoby na jídlo oslintané a vylízané kočkami a psy? To si bude prodavač na každého zákazníka měnit rukavice a "nářadí"?
V New Yorku kdysi zakázali plastové tašky, lidé nosili hadrové a stoupla nemocnost trávicího traktu, tedy kolem žaludku.
Tady to bude stejné, používání vlastních neumytých nádob povede také k nemocem kolem žaludku a budou se snáze šířit nakažlivé nemoci, Tedy se ušetří na plastech, ale lidé budou více nemocní, zvýší se náklady na zdravotnictví, a nedá se vyloučit, že budou více umírat.
Cituji z článku: "Slovenský ministr zdravotnictví Kamil Šaško (Hlas) svolal na pondělí odpoledne zasedání tripartity a vyzval odboráře ke konstruktivní debatě. „Slovenský pacient musí mít přednost před všemi zájmy a zbytečnými konflikty. Apelujeme na všechny zdravotníky, aby neopouštěli pacienty,“ vyzval ministr."
Neuvěřitelná sprostota ministra. Současná situace je zaviněná současnou vládu, která místo řešení vyhrožuje lékařům vězením.
Jak píšete, aby mohly začít debaty, je třeba přestat zdravotníkům vyhrožovat vězením.
Lékaři by si měli uvědomit, že jim občané ze svých daní zaplatili vzdělání.
Není normální chtít peníze jak v USA kde si vzdělání sami musí zaplatit ale hlavně se musí na trhu práce prosadit, a zkoušet podobné manýry v Evropě.
Nelze mít socialistické náklady, kapitalistické příjmy a komunistickou pracovní morálku. To nefunguje dlouhodobě.
Nejlepší by bylo stanovit mzdové stropy, a veškeré příjmy lidí kteří jsou placeni ze státních peněz, vč. zdravotních pojišťoven apod, plně zveřejňovat.
Ale oni klidně uhradí své vzdělání, nejen v Německu jim na to dají peníze, i u nás by se nemocnice předháněli, aby u nich nastoupil, že jim vše uhradí. Ale když to dají k ústavnímu soudu, tak soud vyhrají.
Podle zákona 106/1999 můžete požádat o informaci, jaké jsou platy ve vaší nemocnici, tedy pokud je státní nebo veřejná..
1
Sledujících
3
Sleduje
1
Sledujících
3
Sleduje
Rozumné řešení by bylo pronajmout synovi jeden byt za nájem těsně pod běžný tržní. Rozhodně ne zadarmo a už vůbec ne byt darovat. Už to že mu rodiče umožnili vystudovat universitu a během studia ho jistě živili i dávali kapesné je velká pomoc , která dává dobré startovní podmínky do života, které každý nemá.
Každý má hledat pomoc především ve své hlavě a v rukou.
2 odpovědi
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Konečně čtu, jak si to představuji i já.
Všude čtu, že když někdo bydlí u rodičů, že má přispívat na nájem.
Často čtu, jak syn, dcera se dostali do exekuce a přišli o byt.
Otázka je, co ale se synem, kdyby v pronájmu u rodičů přestal platiti nájem?
2 odpovědi