Ale je to pravda. Žádné emise, žádný otěr brzd. Zkuste se projít někde po rušném centru města. Jen abyste věděl, proč je důležité, aby z těchto center, z míst, kde se pohybují lidé a zvířata prostě zmizely spalovací auta.
Když chcete přesvědčovat, nesmíte lhát. Otěr brzd je, sice menší,
ale je. Otěr pneu je naopak větší.
Rozumné rozhodnutí? Jste normální? Proč by měli zakazovat elektrická auta? V čem je to jako nebezpečné? Mě už fakt připadá, že ta ničím neopodstatněná nenávist vůči elektrickým autům je spíše těžký fanatismus. Nepoužívá se mozek, jenom emoce.
Vy mozek používáte? Oni je nezakazují, jen je nepustí na svůj okruh, stejně jako mnohá spalovací auta s různými asistenty. Důvod-bezpečnost.
Naopak, vzhledem k tomu, jaká je pravděpodobnost, že baterie elektro mobilu bude hořet, tak si myslím, že je to téměř nula. Prostě když porovnáte 3 000 000 jezdících elektromobilů v Evropě s požáry, které nastanou v důsledku poškození nebo zkratu baterie, tak vám nevyjde absolutně žádné velké číslo. Jinými slovy, není to problém. Byl by to problém, kdyby každé auto z 10 000 hořelo. Ale ukažte mi případy, v Evropě, kolik těchto aut hoří.
V americe mají statistiku, kde jim vychází, že na 100 000 elektromobilů díky shoří 7. Tzn. že to riziko je 0,007%.
Takže znovu se ptám, je to tak závažný problém pro elektrická auta? Nebo je to problém, který se dá statisticky srovnat třeba s nefunkčními bezpečnostními prvky jako jsou airbagy apod.? Kde bude podle mě riziko ještě vyšší.
Jinými slovy, z těch několika požáru elektromobilů ropné lobby udělala takovou záležitost, že se lidé bojí parkovat vedle elektrického auta, kde je teplota na článcích 22°C.
Řekněte to hasičům a pojišťovnám.
Jen mne napadá jako to mohly vydržet celé generace našich předků bez těch psychoterapeutů, koučů, dul, mentorů a dalších. A to byly války, mory, hladomory a přece to lidstvo přežilo. Dnes díky médiím a sítím se každý problém zveličuje, každá bolístka rozškrabává, každé emoce se přeceňují. Příliš zjemnělá společnost je odsouzena k zániku a postupují odolnější.
No, měly všichni vlastní bydlení, dobře placenou, časově nenáročnou práci a žádné starosti. a to max. do 27let.
Když hodlám hodnotit současnou generaci nárůstem negativních postihů, pak
je třeba započít vyhodnocování stavu od počátku výrazného nárůstu. Tento
nástup započal se změnami společenského bytí a vědomí po revoluci, které mělo
zásadní vliv na vývoj mladé generace (mimo jiné i na střední i starší generaci)
a v mnoha případech se projevilo jako novum vlivu celospolečenského vývoje, především silným dopadem na psychologickou stránku jedince v nastolených životních pochodech. Největší nesmysl je, když pisatel posuzuje současný stav
s příměrem minulosti před revolucí, o které pouze slyšel či si něco přečetl.
Statistiky minulosti zcela jasně dokladují, jaká byla nutně tehdejší mladé generaci
poskytována pomoc v oblasti psychologie, zde je doložena realita.
Je to problém celé západní civilizace. Výchova a střet s realitou.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
To se má člověk smát?